Перемогла різнокольорова леді

Перемогла різнокольорова леді

2018-07-23 23:08:53

Перемогла різнокольорова леді

Сьогодні, 23 липня 2018 року о 13 годині у залі засідань Дрогобицької міської ради у кабінеті відбулося друге засідання конкурсної комісії по відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу Дрогобицької міської ради «Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина».

У конкурсі приймали участь 4-ро конкурсантів.

Детальну інформацію щодо конкурсантів, їх мотивації і автобіографії можна отримати на офіційному сайті Дрогобицької міської ради. Нажаль з невідомих редакції причин сайт Дрогобицької міської ради був заблокований, тому просимо вибачення за такі незручності в шановних читачів. Це є тимчасово. Якщо ви не можете відкрити офіційний сайт дрогобицької міської ради, спробуйте будь ласка пізніше.

На засіданні були присутні і представники місцевих ЗМІ: від газети «Гомін Галичини» - Анна Баневська, від «Лайф Інфо» - Вікторія Лишик, а від прес-центру Дрогобицької міської ради - Зеновій Квасній.

До складу комісії входили:

від органу управління:

  • Василь Качмар, заступник міського голови з гуманітарних та соціальних питань;
  • Володимир Коцюба, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконкому;
  • Галина Клепач, заступник начальника відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради;

від колективу Комунального закладу Дрогобицької міської ради «Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина»:

  • Микола Гнатенко, директор-художній керівник КЗ ЛОР «Львівський академічний обласний музично-драматичний театр імені Юрія Дрогобича, заслуженого діяча мистецтв України, кавалера ордену «За заслуги» ІІІ ступеня;
  • Юрій Чумак, директор КЗ ЛОР «Музичний коледж ім. В. Барвінського», кандидат мистецтвознавства;
  • Ігор Тацишин, заступник голови Львівської обласної профспілкової організації працівників культури України, завідувач юридичним відділом ЛООП працівників культури , кандидат юридичних наук;

від громадських організацій, за результатами жеребкування (протокол

засідання комісії по жеребкуванню кандидатур від громадських організацій для включення їх до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Комунального закладу Дрогобицької міської ради «Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина» від 26.06.2018 р.):

  • Галина Шимоняк, викладач КЗ ЛОР «Музичний коледж ім. В. Барвінського», голова виборного органу первинної профспілкової організації (Дрогобицька міська профспілкова організація Профспілки працівників культури України);
  • Марія Ярко, викладач кафедри музикознавства та фортепіано Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, кандидат мистецтвознавства, доцент, член Національної спілки композиторів України та музикознавчої комісії Наукового товариства ім. Т. Шевченка (Дрогобицька міська профспілкова організація Профспілки працівників культури України), яка не тільки вміє голосувати, а ще й особистим туалетом в часі засідання конкурсної комісії встигає займатися (під час засідання пані Марія малювала губи помадою – мабуть хотіла сподобатись фотографам, які її знимкували... Жінка є жінка,…сама така, але я не член комісії, яка вирішує долі…
  • Юрій Корчинський, заслужений працівник культури України правління (ГО «Молодіжний клуб Дрогобиччини»), який на другому засіданні був відсутній, хоча був членом комісії від громадських організацій. Чи йому пороблено, чи не хотів зустрітися з кимось з претендентів? Йой…

Секретарем комісії призначено Галину Луцьку, головного спеціаліста з питань охорони культурної спадщини відділу культури та мистецтв.

Мабуть, цей конкурс був просто фарс. Чому?... А тому, що в останній день до закінчення конкурсу з’явився ще один претендент… І от починається те, що відбулося сьогодні. Мабуть, сплутали карти… На посаду директора «Верховини» подається Любов Галась: - професійний  хореограф, балетмейстер, організатор роботи закладів культури з багаторічним стажем роботи і зв’язками,  як в Україні так і за кордоном. Людина, яка є засновником і розробником багатьох фестивалів української культури… і т д. ЇЇ не обрали, за неї не проголосували…Питається в задачці для третього класу: - «Чому?». Відповідь напрошується неоднозначна і не втішна.

Ох…Та, мабуть не встигла пані Люба Федорівна зі Львова відвідати дрогобицьких майстрів педикюру, які працюють на славу, навіть нігті можуть різнокольорові малювати, такі як намалювали переможниці конкурсу.  Респект Дрогобицьким майстрам педикюру!!!

Ще до оголошення прізвища переможця члени комісії одноголосно підняли руки…  Це наштовхує на різні думки…

            Все було прогнозовано, панове?... Кого нам потрібно для «Верховини»? Фахівця, який буде працювати задля добра колективу? Чи все було сплановано  заздалегідь?

Сумно наразі… А хочеться вірити, що «Верховина» буде жити і процвітати на теренах Прикарпаття… Поступу новому директору… Дай Бог!!!

            власкор

 

джерело: ексклюзив


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар