Правова допомога у селі Нагуєвичі

Правова допомога у селі Нагуєвичі

2018-11-22 18:45:12

Правова допомога у селі Нагуєвичі

Нещодавно заступник начальника відділу «Дрогобицьке бюро правової допомоги» Стрийського МЦ з надання БВПД Габрівськогий Петро провів комплекс правопросвітницьких заходів у с. Нагуєвичі Дрогобицького району.

Спершу фахівець бюро правової допомоги завітав до Нагуєвицької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка, де провів для учнів старших класів інформаційну сесію «Свої права знай та обов’язків не забувай». Під час цього правопросвітницького заходу Габрівський Петро розповів юним громадянам про їх права та обов’язки у школі, вдома та в суспільстві, а також наголосив, що не лише дорослі несуть перед законом зобов’язання не вчиняти неправомірних дій, а неповнолітні діти, зокрема учні старших класів, можуть нести юридичну відповідальність за вчинення протиправних дій.

На прикладі простих життєвих історій, школярі дізналися про особливості кримінальної, адміністративної та цивільно-правової відповідальності неповнолітніх, вчилися давати правову оцінку своїм діям та діям оточуючих, а також отримали поради щодо поведінки у ситуаціях, коли неповнолітню особу вмовляннями, погрозами чи іншим чином змушують до протиправної поведінки.

Крім цього, школярі переглянули документальний фільм про неповнолітніх осіб, що відбувають покарання за вчинення злочинів у місцях позбавлення волі.

Після зустрічі з дітьми заступник начальника відділу «Дрогобицьке бюро правової допомоги» провів виїзний прийом громадян у Нагуєвицькій сільській раді, під час котрого жителі села мали змогу отримати консультації та роз’яснення правового характеру. Найчастіше громадяни зверталися з приводу прийняття спадщини, земельних правовідносин, а також сімейних питань.

А для працівників Нагуєвицької сільської ради провів інформаційно-консультативну сесію «Стандарти надання безоплатної первинної правової допомоги органами місцевого самоврядування».

Марічка Бойко

 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар