Гомін Галичини


Завтра в Україні важливий день. Таке буває раз на тисячоліття!

2018-12-14 23:54:42

Завтра в Україні важливий день. Таке буває раз на тисячоліття!

У день Об’єднавчого Собору на Софійській площі відбудеться спільна молитва за автокефалію Української Церкви

Український письменник і дипломат Юрій Щербак, поет Дмитро Павличко, журналіст Юрій Дорошенко і дисидент Богдан Горинь закликали українців прийти на спільну молитву, яка відбудеться на Софійській площі в центрі Києва 15 грудня, передає РІСУ.

“Закликаємо всіх, кому небайдужа доля рідної Церкви, хто бажає остаточно розірвати кайдани імперського московського православ’я, прийти 15 грудня 2018 року о 9.00 ранку на Софійську площу, за древніми стінами якої буде відбуватися Об’єднавчий собор”, – йдеться в тексті їхнього спільного звернення, опублікованого на сторінці громадської організації “Томос 2018” в соцмережі facebook у неділю.

Автори звернення називають день надання Вселенським Патріархом Варфоломієм Томоса про надання автокефалії Українській Православній Церкві “днем історичного тріумфу України” і відзначають, що це “відновлює справедливість і Богом надане право на створення канонічної автокефальної соборної православної української церкви”.

“Віримо, що наша народна молитва зіллється з молитвою українських архієреїв, щоб підтримати святу справу здобуття незалежності Українською православною церквою. Віримо, що Богородиця і Берегиня України почує нашу молитву і благословить нашу землю і націю на вільне та мирне життя”, – наголошується у зверненні. Про це інформує Інтерфакс-Україна.

Повний текст  – Олег Леусенко

джерело: Український світ

версія для друку
версія
для друку

Що ще читають на цю тему

Свідок мовчав 38 років про подробиці смерті Івасюка (відео)

Відійшов великий філософ, моральний авторитет, леґенда України. На Відхід Мирослава Поповича

12 січня КДБ провела операцію «Блок»

Чудова українська пісня у виконанні Брія Блессінг(США) і Костирко Ян(Україна). Пісня Вальс. (відео)
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар