Спільна акція з нагоди Дня дитини !

Спільна акція з нагоди Дня дитини !

2019-05-25 01:26:23

Спільна акція з нагоди Дня дитини !

Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно із Дрогобицькою громадською організацією «Спілка Української Молоді у рамках відзначення Дня дитини ініціює проведення Дня відкритих дверей.

Соціальними партнерами цієї акції, зокрема, будуть: Дрогобицький відділ поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області, Дрогобицький міськрайонний суд, Дрогобицький МРВ з питань пробації Державна установа «Центр пробації» у Львівській області, служба у справах дітей Дрогобицької міської ради, адвокат Ловінська Світлана Степанівна.

Планується, що у рамках цього заходу учні, відібрані за анкетами, матимуть змогу побувати у приміщенні Дрогобицької громадської організації «Спілка Української Молоді», цих правоохоронних та соціальних інституціях, адвоката Ловінської С.С., а також у приміщенні бюро правової допомоги. Вони зможуть поспілкуватися із працівниками вище зазначених установ та отримати відповіді на свої запитання.

Важливим є і те, що згодом учасники цього заходу матимуть можливість брати участь у міні-проектах, які організовуватимуть для них працівники Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Для того, щоб взяти участь та бути відібраним необхідно заповнити коротку анкету за посиланням, що зазначено нижче. Це можна зробити, зайшовши на сторінку Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а згодом за посиланням.

https://docs.google.com/forms/d/1mt-sylluls7qybh4yj0e4b51mrtlu3oiya6qt0mujrk/edit

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар