Вибух у Дрогобичі: вцілілій жінці видалили частину кишківника. Як допомогти?

Вибух у Дрогобичі: вцілілій жінці видалили частину кишківника. Як допомогти?

2021-03-01 23:13:23

Вибух у Дрогобичі: вцілілій жінці видалили частину кишківника. Як допомогти?

Зараз Наталія Здебська у реанімації у Львові. Медики намагаються врятувати їй життя, а родичі просять про допомогу

Зараз Наталія Здебська у реанімації у Львові. Медики намагаються врятувати їй життя, а родичі просять про допомДрогобичанка Наталія Здебська, яка 20 лютого постраждала від вибуху гранати у Дрогобичі прооперували вже вп’яте. Жінці видалили частину кишківника, в якій пішло запалення. Наразі лікарі стабілізували ситуацію, втім жінці потрібна допомога на відновлення, інформує “Львівська мануфактура новин”, передають “Львівські новини”.

Пані Наталії 37 років. Під час вибуху загинув її чоловік та ще один товариш. Травмовану жінку одразу госпіталізували у місцеву лікарню. Через три дні перевезли до Львова.

“Донька вижила чудом: в її тілі численні осколки. Уламки гранати застрягли в оці – їй вже видалили кришталик. Також пошкодили внутрішні органи, завдали множинних поранення кінцівок, голови, грудей, спричинили контузію легень. Розірвало кишківник, у черевну порожнину пішло загноєння. Дрогобицькі лікарі три дні не знали, що мають робити. У Львові доньку одразу поклали на операційний стіл”, – розповів Анатолій Здебський, батько постраждалої.

Лікарі кажуть, що серце пацієнтки працює добре. Її ввели в медикаментозний сон, підняли гемоглобін.

“Щойно закінчилася операція. Знову видалили частину кишківника, в якій пішло запалення. Лікарі кажуть, що стан моєї доньки стабілізували. Зараз треба лише надіятися на Бога та молитися”, – додав Анатолій Здебський.

На Наталію вдома чекають 16-річний син та 6-річна донька, які тиждень тому втратили батька.

Усі, хто мають бажання та можливість допомогти жінці одужати та повернутися додому, можуть переказувати кошти на картку ПриватБанку батька Анатолія Здебського: 5168 7574 0221 0068.

Контактний телефон — 0671324746.

Нагадаємо, раніше у Дрогобичі гранатою розірвало на смерть двох чоловіків і тяжко травмувало жінку.

за матеріалами:

Львівські Новини

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар