Уряд скасував обов’язкові касові апарати для деяких підприємців

Уряд скасував обов’язкові касові апарати для деяких підприємців

2021-12-27 11:04:50

Уряд скасував обов’язкові касові апарати для деяких підприємців

Кабінет міністрів звільнив підприємців, які здійснюють роздрібну торгівлю в сільській місцевості, від обов’язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Про це повідомляє пресслужба уряду. Передає сайт Новини як на долоні 

Від обов’язкового застосування РРО звільняються суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю на території села товарами (крім підакцизних товарів), при умові не перевищення граничного розміру річного обсягу розрахункових операцій (167 розмірів мінімальної заробітної плати).

“Рівень доходів підприємців в селах значно менший, ніж в містах, а в умовах карантинних обмежень він ще більше знизився. Витрати на придбання РРО стануть для них додатковим фінансовим навантаженням, що матиме негативні наслідки для бізнесу”, – зазначила очільниця міністерства економіки Юлія Свириденко.

У Мінекономіки нагадали, що з 1 січня 2022 року платники єдиного податку другої-четвертої груп, які проводять готівкові розрахунки, повинні застосовувати у своїй діяльності реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій.

Також слідкуйте за  Новини як на долоні у Facebook та Telegram

джерело:

 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар