"Русский корабль, иди на х.й!": українські прикордонники, захисники Зміїного відповіли ворогові...

"Русский корабль, иди на х.й!": українські прикордонники, захисники Зміїного відповіли ворогові...

2022-03-30 20:22:38

"Русский корабль, иди на х.й!": українські прикордонники, захисники Зміїного відповіли ворогові...

13 новітніх героїв України острову Зміїний...

ЗСУ творить історію України. Нагадаємо шановному читачеві газети «Гомін Галичини» одну з історичних подій, битву за острів Зміїний і відповідь українських прикордонників ворогові. Історія незламних українських прикордонників, захисників острова Зміїний поширилась всім цивілізованим світом. Як хоробрі українські прикордонники відповіли на вимогу російського агресора - здатися, отож:

"Русский корабль, иди на х.й!": українські прикордонники, захисники Зміїного відповіли ворогові

Відома відповідь українських прикордонників на острові Зміїний на півдні України на вимогу російського агресора – здатися.

Джерело: аудіозапис, наданий УП

Деталі: Згідно з записом, росіяни вимагають від українських прикордонників, які служать на острові Зміїний, здатися.

"Я русский военный корабль. Предлагаю сложить оружие и сдаться во избежание коровопролития и неоправданных жертв. В противном случае по вам будет нанесен бомбовый удар", – двічі повторює противник.

Дослівно відповідь українських воїнів: "Русский военный корабль, иди на х..й!".

ВАЛЕНТ??НА РОМАНЕНКО — П'ЯТН??ЦЯ, 25 ЛЮТОГО 2022

Передісторія:

  • 24 лютого до острова Зміїний підійшли дві нерозпізнані цілі. Окупанти із погрозами вимагали від військовослужбовців Ізмаїльського прикордонного загону здатися. Агресор використав міжнародний канал зв'язку з безпеки судноплавства.
  • Окупанти вели вогонь по острову Зміїний із ствольної корабельної зброї, потім застосували бойову авіацію.
  • Пізно ввечері Державна прикордонна служба повідомила, що зв'язок із прикордонниками на Зміїному втрачено, ймовірно, острів захоплено ворогом.

згодом стало відомо:

Українські військові з острова Зміїний живі, зараз вони у російському полоні.

Як передає Укрінформ, про це Військово-морські сили Збройних сил України повідомляють у Фейсбуці.

«Щодо морських піхотинців та прикордонників, яких взяли в полон російські окупанти на острові Зміїний. Ми дуже раді дізнатися про те, що наші побратими живі і з ними все добре. Але російська пропаганда намагається розкрутити «новину» про те, що начебто влада України «забула», «поховала» своїх підлеглих», - ідеться в повідомленні.

У ВМС наголосили, що морпіхи двічі сміливо відбили напади російських окупантів. Через брак БК вони не змогли продовжити захист острова.

«У свою чергу окупанти «забули» повідомити про те, що вони повністю розтрощили інфраструктуру острова: маяк, вишки, антени, тощо. Відповідно, зв'язок із Зміїним був перерваний. Багаторазові спроби зв’язатися із особовим складом та дізнатися про його долю були марними. А постійні обстріли з боку бойових кораблів та авіації РФ не дозволили доправити підмогу за морськими піхотинцями», - підкреслюється в повідомленні.

Також у ВМС заявляють, що 26 лютого, отримавши інформацію, що на о. Зміїний серед українських захисників можуть бути загиблі та поранені, до острова з метою виконання гуманітарної місії було направлено цивільне судно «Сапфір» для допомоги постраждалим. Разом з екіпажем погодились вийти отці Василь Вирозуб, Олександр Чоков та їх помічники.

«Але їх незаконно захопили росіяни. Незаконне захоплення цивільного судна - некомбатанта, що не здійснювали жодного військового завдання, є порушення правил і звичаїв війни, міжнародного гуманітарного права», - ідеться в повідомленні.

Україна вимагає від РФ негайного звільнення незаконно захоплених громадян України.

Також ЗСУ звертаються до світової спільноти, до вірян усіх церков з проханням вжити усіх можливих заходів впливу на РФ задля повернення українських громадян.

Як повідомляв Укрінформ, Адміністрація морських портів України 26 лютого поінформувала, що Росія захопила цивільне рятувальне судно «Сапфір» в районі острова Зміїний. За словами голови Одеської ОВА Сергій Гриневецького, судно відправили до острова забрати вцілілих воїнів ЗСУ та, можливо, тіла загиблих.

24 лютого агресор вів обстріли з корабельних озброєнь та застосував бойову авіацію проти прикордонників та воїнів ЗСУ на острові Зміїний у Чорному морі. За наявною на той момент інформацією, інфраструктура була зруйнована, а острів захоплений. Повідомлялося, що на острові загинули 13 українських прикордонників, які відмовилися здатися російським окупантам.

Згодом російські ЗМІ повідомили про доправлення в тимчасово окупований Росією Севастополь військовослужбовців України, які перебували на Зміїному.

26 лютого російські ВМС закрили район у північно-західній частині Чорного моря начебто для «контртерористичної операції».

Відповідь українських прикордонників тепер є топовим брендом всіх соціальних мереж, електронного, друкованого рекламного простору всіх цивілізованих країн світу, музичний простір також не пасе задніх, використовує відповідь українських прикордонників на вимогу російського агресора – здатися у піснях - Ой У Лузі Червона Калина - (ремикс бумбокс), ( Русский военный корабль - Пісня ) Нові популярні хіти . .., Bakun - Русский военный корабль, иди нахуй!

За матеріалами:

УП, ютуб,

УКРІНФОРМ

Це Дро ... Бро!

Підготувала: Ганна Баневська

 


джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар