Плекаючи молоде покоління музикантів...

Плекаючи молоде покоління музикантів...

2022-06-16 10:35:54

Плекаючи молоде покоління музикантів...

Колектив Стебницької дитячої музичної школи вітає всіх учнів, колег-педагогів із завершенням навчального року,  не такого, як попередні роки, він залишиться у нашій пам’яті та історії України, як найважчий і найдраматичніший. Наша нація сильна! Ми вистоїмо! Переможемо! Віри і сили в цю перемогу додають нам наші учні, яким ми готові передати всі свої знання і вміння.

Свої двері для талантів, що бажають поринути у світ мистецтва школа відкрила у далекому 1969р.

53 роки – це мало чи багато? Для однієї людини – це ціла вічність, більша частина життя. А для історії, - 53 роки – менше, ніж одна мить. Наше життя тільки починається. Ми дивимося на світ широко відкритими очима, нас не лякає майбутнє.  Сповнені творчих планів, ідей, крокуємо вперед до нових звершень та перемог, не дивлячись на воєнний стан, в якому перебуває держава, війною Росії проти України.

Історія нашої школи – яскравий приклад того, як треба любити свою справу. Плекаючи молоде покоління музикантів, вихованих на кращих взірцях класичної та сучасної музики, дбаємо про традиції та духовне.

Цей рік особливий тим, що ми познайомилися з чудовими дітьми зі східних та центральних областей України, для яких музична школа у Стебнику стала мистецьким осередком, а викладачі – наставниками,  друзями та психологічною підтримкою. Переконані, що після перемоги будемо і надалі співпрацювати та ділитися досвідом.

Школа крокує у ногу із часом. Впевненість у завтрашньому дні ґрунтується на високому професіоналізмі педагогічного колективу, основу якого складають наші випускники. Співпраця креативної молодої генерації з досвідченими викладачами – запорука успіху. Ми пишаємося нашими випускниками, які примножують славу рідної школи не лише в Україні, а й за її межами.  Стебницька ДМШ завжди у числі кращих мистецьких навчальних закладів Львівської  області. Практично всі культурно-мистецькі заходи у м. Стебнику відбуваються за участі наших учнів та викладачів.

Зараз у музичній школі можна здобути мистецьку освіту в інструментальних класах скрипки, віолончелі, флейти, кларнета, труби, саксофона,   ударних інструментів, фортепіано, акордеона, баяна, гітари, бандури, сольного співу, образотворчого мистецтва. Раді будемо запросити талановитих дітей до нас на навчання.

Для подальшого розвитку музичної школи важлива співпраця між місцевою владою, управлінням культури, жителями міста та  колективом. На базі школи реалізовано низку проєктів місцевих ініціатив, ще декілька готуються до реалізації. Тільки разом ми здатні подолати навіть найскладніші випробування. Ми маємо дослухатися один до одного, бо наша сила в порозумінні.

Галина Лемех

"ця стаття розміщена на правах соціальної реклами"

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар