Гомін Галичини
Українці написали Всеукраїнський диктант Національної єдності. Куди надсилати текст ВАЖЛ??ВО

Українці написали Всеукраїнський диктант Національної єдності. Куди надсилати текст ВАЖЛ??ВО

2022-11-09 22:12:35

Українці написали Всеукраїнський диктант Національної єдності. Куди надсилати текст ВАЖЛ??ВО

У середу 9 листопада у День української писемності та мови об 11 годині ранку розпочався Всеукраїнський радіодиктант Національної єдності-2022. Авторкою тексту, який з'явиться 11 листопада об 11:00 є українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читала його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

9 листопада відбувся Всеукраїнський диктант Національної єдності. Як долучитися
9 листопада відбувся Всеукраїнський диктант Національної єдності. Як долучитися. Фото: Суспільне Мовлення

Як зазначається у повідомленні, долучитися до участі в диктанті можна було у будь-якому зручному форматі – трансляції на радіо, телеканалі та діджитал-платформах:

"Написання Радіодиктанту-2022 адаптовано до умов воєнного часу. Також у різних країнах світу будуть облаштовані студії для написання диктанту для вимушених переселенців та українців, які живуть за кордоном", — уточнили у Раді.

Радіодиктант потрібно писати від руки. Втім, на перевірку можна надіслати текст, написаний шрифтом Брайля. У разі, якщо у вас вимкнули електрику і ви не змогли написати одночасно зі всіма, це можна зробити у зручний час, переглянувши запис на цифрових платформах Суспільного.

Текст диктанту можна послухати тут:

Куди надсилати

Надіслати диктант на перевірку потрібно до 11:00 10 листопада.

  • Паперовий лист потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше 10 листопада.
  • Сфотографувати/відсканувати написаний текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) та надіслати його до 11:00 10 листопада на адресу rd@suspilne.media або через електронну форму для отримання робіт.

Читайте також

У День української писемності та мови відбудеться форум "Українська – мова Перемоги"

Перехід на українську мову, "мовна дієта" і як не повернутися до російської — говоримо з Чорнобровим і викладачкою мови

На ютуб-каналі Суспільне Культура стартував спецпроєкт "COOL'ТУР??МО. Мова"

 

Іспанія передала Україні 20 медичних роботів — МОЗ

Іспанія передала Україні 20 медичних роботів — МОЗ

Іспанія передала Україні 20 медичних роботів — МОЗ
Медичний робот Homedoctor. Фото: homedoctor.es

Іспанська неурядова організація "Help to Ukraine" передала Україні 20 телемедичних роботів "Homedoctor".

Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

"Україна продовжує отримувати телемедичне обладнання в рамках гуманітарної допомоги від міжнародних партнерів для забезпечення безперервного доступу до медичної допомоги у найвіддаленіших куточках країни. Цього разу за сприяння Посольства Королівства Іспанії в Україні для сфери охорони здоров'я нашої держави передано автівку для роботи медичних працівників та 20 медичних роботів "Homedoctor" від іспанської неурядової громадської організації "Help to Ukraine", — йдеться у повідомленні.

У міністерстві пояснили, що завдяки використанню цих роботів україномовні лікарі Іспанії, а згодом і лікарі України, зможуть дистанційно обстежувати та консультувати українських пацієнтів у найбільш важкодоступних в умовах війни регіонах країни.

"Це без перебільшення інноваційна телемедична платформа, яка вже успішно зарекомендувала себе в умовах воєнного стану, коли багато українців не мають доступу до медичної допомоги. Натомість з використанням пристроїв "Homedoctor" пацієнт може швидко перевірити базові показники здоровʼя — виміряти температуру, тиск, сатурацію, зробити ЕКГ та інші дослідження, а лікар — оперативно отримати результати цих досліджень та надати рекомендації пацієнту", — зазначила заступниця міністра охорони здоров'я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

Вона подякувала за допомогу та підтримку української системи охорони здоровʼя партнерам з "Help to Ukraine.ES", команді посольства Іспанії в Україні та іспанському народу.

"Ваша небайдужість та щире серце рятують життя", – додала Карчевич.

Читайте також

Відведення військ РФ з Херсона, скасування мит на генератори, відключення світла по всій Україні. 259 день війни. Онлайн

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар