Гомін Галичини
Церква прокоментувала закид Тараса Кучми стосовно шахраїв у рясах

Церква прокоментувала закид Тараса Кучми стосовно шахраїв у рясах

2023-06-11 21:50:59

Церква прокоментувала закид Тараса Кучми стосовно шахраїв у рясах

У відповідь на запит ЗМІ пресслужба Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ прокоментувала образливі закиди міського голови м. Дрогобича п. Тараса Кучми у бік Церкви, висловлені під час сесії Дрогобицької міської ради 25 травня 2023 року, на якій розглядалось питання цвинтаря у с. Почаєвичі, і де очільник міста назвав представників церкви “шахраями”:
 

«Вважаємо звинувачення п. Т. Кучми неправдивими і недопустимими для очільника місцевого самоврядування. Сподіваємось, що міський голова критично оцінить свій емоційний випад та знайде бажання і спосіб виправити свою помилку, а також у майбутньому не допускатиметься подібних дій, які б могли негативно позначитись на його репутації.


 

Управління Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ завжди відкрите на конструктивний діалог з усіма, хто працює для добра Дрогобицької громади та відкидає будь-які спроби втягнути Церкву в меркантильні інтриги та групові інтереси.


 

Нехай Господь дарує нам усім мудрість і єдність у цей відповідальний, важкий час війни, щоб чесно і віддано працювати для перемоги України!» - зазначили у пресслужбі Самбірсько-Дрогобицької єпархії.


 

Нагадаємо, під час сесійного засідання 25 травня, коли розглядали питання про надання в користування земельною ділянкою у с. Почаєвичі, Тарас Кучма вигукував, що священнослужителі є шахраями і вони не будуть ставити що і де хочуть. На слова депутатів, що так не личить говорити про церковну структуру, той звинуватив їх у байдужості до долі міста та особистій вигоді, а церква - шахраї.

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар