ЄС, ПРООН і Мінцифра покращують інфраструктуру адміністративних послуг

ЄС, ПРООН і Мінцифра покращують інфраструктуру адміністративних послуг

2023-08-22 22:29:26

ЄС, ПРООН і Мінцифра покращують інфраструктуру адміністративних послуг

21.08.2023

[EU Delegation to Ukraine – Media newsletter] [EU Delegation to Ukraine – Media newsletter] ЄС, ПРООН і Мінцифра покращують інфраструктуру адміністративних послуг у постраждалих від війни громадах

ЄС, ПРООН і Мінцифра покращують інфраструктуру адміністративних послуг у постраждалих від війни громадах

 Read more  

Разом ми підвищуємо спроможність центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів) надавати доступну та інклюзивну допомогу

Київ, 21 серпня 2023 р. — Європейський Союз (ЄС) та Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України передали 1 000 безконтактних зчитувачів ідентифікаційних карток для покращення інфраструктури адміністративних послуг у постраждалих від війни громадах Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей.

Ці зчитувачі ID-карток є важливим нововведенням, яке суттєво підвищує доступність, ефективність та інклюзивність державних послуг, що надаються в ЦНАПах. Пристрої матимуть вирішальне значення для прискорення процесу надання різних адміністративних послуг, як-от реєстрація місця проживання, надання соціальних послуг та пенсій, а також державна реєстрація народження, шлюбу та смерті. Спрощуючи ці процедури, зчитувачі безконтактних ідентифікаційних карток скоротять час обробки запитів і забезпечать безперебійне обслуговування громадян, які потребують державних послуг.

Перший заступник міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб підкреслив, що надважливим завданням Міністерства є швидке та якісне надання адміністративних послуг із використанням сучасних технологій. «Оснащення офісів центрів надання адміністративних послуг необхідними інструментами — значний крок до оптимізації процесу обслуговування громадян, які звертаються по допомогу, — сказав він. — Ми щиро вдячні нашим партнерам за їхню непохитну відданість підтримці українських громад».

Керівник програми співробітництва Представництва ЄС в Україні Фредерік Куне висловив свою підтримку ініціативі. «Ми віримо в трансформаційну силу доступних та ефективних державних послуг, особливо в громадах, які стикаються з труднощами, — сказав він. — Завдяки цій та іншим ініціативам Європейський Союз разом із партнерами має намір надати відчутну підтримку, яка покращить повсякденне життя громадян у постраждалих від війни громадах. Оптимізуючи адміністративні процеси, ми робимо свій внесок у досягнення ширшої мети — розширення прав і можливостей громад та підвищення їхньої стійкості».

Заступник Постійного представника ПРООН в Україні Христофорос Політіс зазначив, що ПРООН прагне сприяти позитивним змінам у громадах, особливо на територіях, що постраждали від війни. «Нашим пріоритетом є допомога Україні у спрощенні адміністративних процедур та розвитку інклюзивності, — сказав він. — Наше довгострокове партнерство з Європейським Союзом та Міністерством цифрової трансформації посилює спільні зусилля, спрямовані на розширення прав і можливостей людей, сприяння розвитку та забезпечення ефективного надання основних послуг тим, хто їх найбільше потребує».

оригінал статті натисни тут:

цей інформаційний лист розміщений для кращої медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність міжнародних організацій в Україні задля наближення перемоги України у війні росії проти України

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар