Радимось з громадою: дорадницький підхід у консультаціях із громадськістю

Радимось з громадою: дорадницький підхід у консультаціях із громадськістю

2023-11-28 08:21:13

Радимось з громадою: дорадницький підхід у консультаціях із громадськістю
11:00,  панельна дискусія "Радимось з громадою: дорадницький підхід у консультаціях із громадськістю"
⦁ Марат Кюрчевський, фахівець із проєктного менеджменту USAID Україна.
⦁ Максим Бурдавіцин, заступник керівника Програми USAID DOBRE.
⦁ Наталя Окша, заступниця директора департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.
⦁ Микола Гоманюк, кандидат соціологічних наук, соціолог, експерт із питань залучення громадськості, автор посібника.
⦁ Максим Лациба, головний експерт із питань законодавства Проєкту USAID "Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України".
⦁ Дмитро Рубан, перший заступник директора департаменту суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації.
⦁ Представники Агенції сталого розвитку "Хмарочос" (онлайн).
⦁ Модератор – Володимир Купрій, експерт з питань залучення громадськості Програми USAID DOBRE
Детальніше

Увага! У разі оголошення повітряної тривоги відвідувачі заходу можуть скористатися укриттям, що знаходиться у підвальному приміщенні Українського Дому


Прес-центр Українського кризового медіа-центру розташовано у приміщенні Українського дому (вул. Хрещатик 2), 2-й поверх. Телефони гарячої лінії +380 99 720 22 16електронна адреса press@uacrisis.org. Дізнайтеся більше на сайті Центру www.uacrisis.org, а також у соціальних мережах YouTubeTwitterFacebookTelegram.

Український кризовий медіа-центр (УКМЦ) створено у березні 2014 року зусиллями провідних українських експертів у галузі міжнародних відносин, комунікацій та зв’язків із громадськістю. Завдання УКМЦ – надавати об’єктивну інформацію про Україну та про події довкола неї, виклики та загрози національній безпеці, зокрема у військовій, політичній, економічній, енергетичній, гуманітарній сферах, як внутрішній аудиторії – громадянам України, – так і світовій спільноті. Завдання УКМЦ – об’єднувати інформаційні потоки про Україну, підвищувати поінформованість щодо ситуації та події, які відбуваються в Україні та світі, сприяти побудові іміджу України на міжнародній арені.
 
оригінал статті натисни тут:

 цей інформаційний лист розміщено для медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність медіа в Україні і Світі задля наближення перемоги України у війні росії проти України

 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар