Гомін Галичини
Загарбницька війна Росії проти України:

Загарбницька війна Росії проти України:

2024-03-14 11:55:50

Загарбницька війна Росії проти України:

[EU Delegation to Ukraine – Media newsletter] Загарбницька війна Росії проти України: персональні санкції ЄС за порушення територіальної цілісності продовжено ще на пів року

13.03.2024  

Брюссель

Загарбницька війна Росії проти України: персональні санкції ЄС за порушення територіальної цілісності продовжено ще на пів року

 Read more  

Учора Рада ЄС ухвалила рішення продовжити обмежувальні заходи проти осіб, причетних до підриву територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України або загрози їм ще на шість місяців, до 15 вересня 2024 року.

Чинні обмежувальні заходи передбачають обмеження на пересування фізичних осіб, замороження активів і заборону надавати кошти чи інші економічні ресурси фізичним та юридичним особам, які були включені до списку. Санкції продовжуватимуть застосовувати до майже 2100 фізичних та юридичних осіб, багато з яких потрапили під санкції у відповідь на необґрунтовану та неспровоковану збройну агресію Росії проти України, що триває.

Роблячи перегляд санкцій, Рада ЄС також прийняла рішення не поновлювати у списку трьох осіб і вилучити зі списку дев’ятьох померлих осіб.

Після 24 лютого 2022 року у відповідь на збройну агресію Росії проти України, ЄС значно розширив санкції проти Росії з метою суттєвого обмеження її здатності вести війну, позбавлення її технологій та ринків, а також значного послаблення її економічної спроможності.

У висновках Європейської Ради від 14-15 грудня 2023 року ЄС підтвердив своє рішуче засудження загарбницької війни Росії проти України, яка є очевидним порушенням Статуту ООН і нагадав про непохитну підтримку ЄС незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів і невід’ємного права на самооборону від російської агресії.

Європейська Рада також заявила, що здатність Росії вести загарбницьку війну повинна бути ще більше послаблена за рахунок подальшого посилення санкцій, їх повного та ефективного впровадження, а також запобігання їх ухиленню від них.

Через два роки після повномасштабного вторгнення та загарбницької війни проти України, ЄС ухвалює 13-й пакет індивідуальних та економічних санкцій проти Росії

Відповідь ЄС на загарбницьку війну Росії проти України 

Відвідайте сторінку зустрічі 

оригінал статті натисни тут:

цей інформаційний лист розміщений для кращої медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність міжнародних організацій в Україні і Світі. Живемо і працюємо задля перемоги України у несправедливій війні яку розв'язала росія проти України

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар