Сексолог назвала чотири тривожні ознаки прихованих проблем у відносинах

Сексолог назвала чотири тривожні ознаки прихованих проблем у відносинах

2024-03-29 17:07:06

Сексолог назвала чотири тривожні ознаки прихованих проблем у відносинах

Зміни в інтимному житті та почуття самотності поруч із партнером є ознаками прихованих проблем у відносинах, вважає сексолог. 

Фахівець заявила, що на кризу у відносинах можуть вказувати зміни в тому, як партнери спілкуються. Якщо подружжя перестає відверто обговорювати свої думки, почуття, взаємні очікування та страхи, це може призвести до наростання непорозуміння та невдоволення по відношенню один до одного. Також, за словами сексолога, проблеми можуть виникнути через те, що партнери спочатку не домовилися про важливі питання та не вели здорової комунікації.

«Більшість людей бояться зустрітися з відмовою, тому воліють не озвучувати свої бажання. Ще страшніше втратити партнера, якщо сказати, що щось не подобається, тому обговорення цінностей у стосунках та одне одного необхідно розпочинати одразу»

Ще одним тривожним сигналом сексолог назвала постійне почуття самотності, що виникає поруч із партнером.

На жаль, якщо хтось із партнерів відчув себе самотнім вже після створення сім’ї, варто зняти рожеві окуляри і зрозуміти, що спочатку думка, ніби зі шлюбом самотність піде, була ілюзією. Партнер не винен, він не повинен «лікувати» чужі негативні емоції

Також лікар зазначила, що про проблеми у шлюбі може свідчити різка зміна в інтимному житті пари – повне припинення інтимних стосунків чи зниження інтересу до них.

Секс повинен приносити задоволення обом партнерам, якщо ж один з них терпить і не відчуває насолоди, в майбутньому пара зустрінеться з проблемою, що вже майже не вирішується, додала вона.

Проблеми в ліжку призводять до зрад, а не вирішення питань. Викликати їх може відсутність різноманітності у сексі та відсутність бажання не «для боргу»

Зрештою, останньою ознакою проблем сексолог назвала часті конфлікти. Якщо партнери регулярно сваряться і поводяться агресивно, це говорить про те, що вони не вміють або не хочуть висловити свої справжні почуття та бажання коханій людині, вважає фахівець.

Раніше сексологи пояснили бажання мастурбувати на роботі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

2024-03-29

джерело: відкрите


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар