Ярош: Якщо влада не покарає ахметових, добкіних, вілкулів, ківалових, кернесів та інших потвор

Ярош: Якщо влада не покарає ахметових, добкіних, вілкулів, ківалових, кернесів та інших потвор

2014-12-25 15:02:11

Ярош: Якщо влада не покарає ахметових, добкіних, вілкулів, ківалових, кернесів та інших потвор

Дмитро Ярош: "Якщо влада не покарає ахметових, добкіних, вілкулів, ківалових, кернесів та інших потвор, цим займеться народ. А українські добровольці будуть в авангарді цього законного процесу".

"Йде війна з Росією. Ахметов - один із стовпів поваленого злочинного режиму Януковича та розпалювач цієї війни. Ця тварина вже винна у тисячі смертей українців.

Влада ж України ніяк не реагує на ці факти, ігноруючи ворожу діяльність цього олігарха та йому подібних ригівських і комуністичних істот. Мабуть на це у неї є свої причини...

Українські добровольці ж думають і діють інакше.

Ми виграємо цю війну всіма доступними нам методами і засобами. Ми змусимо Путіна і його зграю шакалів забратися з нашої землі. І якщо для Перемоги треба буде встановити повну блокаду окупованих територій, ми це зробимо. Бо на війні не може бути сентиментів, чистоплюйства і колабораціонізму. Вони закінчуються великою кров'ю - нашою, а не ворожою.

І я би дуже радив Президенту, Генпрокурору та іншим уповноваженим народом чиновникам терміново вирішити питання з покаранням злочинців: ахметових, добкіних, вілкулів, ківалових, кернесів та інших потвор. Бо якщо цього не зробить існуюча влада, то цим питанням знову, як і взимку 2014 року, займеться народ. А українські добровольці будуть в авангарді цього законного процесу.

Тільки після цих подій навряд чи хто буде вас вважати легітимною українською владою...", - Дмитро Ярош в соцмережі facebook.
 

джерело: Лайфінфо


Що ще читають на цю темуКоментарів 1
Пане Дмитро, таких як Ви у ВР дуже, дуже мало і Вам важко боротися з ними. А їх на жаль ой як багато. Дозвольте напередодні Різдвяних Свят поздоровити Вас. Бажаю Вам здоров'я і мужності. Слава Україні!

Ганна

Додати коментар


Коментар