Оприлюднено список помічників нардепа Богдана Матківського

Оприлюднено список помічників нардепа Богдана Матківського

2015-02-04 17:11:59

Оприлюднено список помічників нардепа Богдана Матківського

В мережі Інтернет оприлюднено інформацію про помічників народних депутатів, зокрема і щодо нардепа від Дрогобиччини Богдана Матківського. Дані розмістив сайт «Наші Гроші. Львів».

Отже, за строковим трудовим договором на постійній основі помічником Богдана Матківського є громадський діяч Хорт Петро Богданович. За строковим трудовим договором за сумісництвом (тобто, теж на платній основі) депутату від Дрогобиччини допомагають Гентош Тарас Йосифович, Ковч Андрій Володимирович та Остапенко Володимир Миколайович.

Натомість на громадських засадах працюють Васютик Дмитро Володимирович, Головкевич Іван Дмитрович, Городиський Тарас Іванович, Карнадз-Мартинів Ярослав Васильович, Лопушанський Ігор Богданович, Павлечко Василь Осипович, Тимків Роман Миронович, Федорук Іван Олександрович, Цеслів Руслан Дмитрович, голова ОУН Червак Богдан Остапович.

Цікаво, що помічник екс-нардепа від Дрогобиччини Романа Ілика в 2012-2014 рр. Пукало Богдан Михайлович тепер теж працює помічником нардепа – Мусія Олега Степановича (округ № 124, м. Сокаль).

 

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар