Газета «Нафтовик Борислава» святкує 75-річний ювілей

Газета «Нафтовик Борислава» святкує 75-річний ювілей

2015-02-23 13:09:02

Газета «Нафтовик Борислава» святкує 75-річний ювілей

У Бориславі відзначають 75-річний ювілей комунальної газети «Нафтовик Борислава».

 

Як зауважив редактор газети Петро Магур, творчий колектив «Нафтовика Борислава» вважає, що 75-тирічний ювілей є спільним святом – колективу газети і її читачів.

 

За 75 років з часу виходу в світ першого числа «Нафтовика», змінилося багато, проте сторінки газети й надалі залишаються для краєзнавців та істориків першоджерелом, у якому відображена історія краю.

 

«Мій добрий приятель, який більше двадцяти п’яти років мешкає у США, зумів знайти екземпляри міської газети Борислава в архівах бібліотеки Конгресу Сполучених Штатів Америки, - розповідає Петро Магур. - Власне, під час однієї із недавніх поїздок на Батьківщину він привіз відбиток декількох чисел «Нафтовика Борислава» за 1947 рік, які у далекій Каліфорнії наповнювали його серце почуттям гордості за рідне місто, що увійшло у всесвітню історію як один із центрів світового нафтовидобутку».

 

Цю славну історію писали на шпальтах «Нафтовика Борислава» звичайні бориславці, які були не тільки читачами газети, але й авторами журналістських публікацій. Часом вони самі брали до рук перо, щоб власноруч закарбувати у слові важливу подію у житті міста або просто поділитися власними думками чи поглядами. Так спільними зусиллями редакційного колективу та читачів творилася газета упродовж всього часу.

 

З нагоди спільного свята редакція привітала найбільш чисельну армію шанувальників газети – нафтовиків, які в усі роки були і залишаються основною читацькою аудиторією «Нафтовика Борислава» – трудові колективи та ветеранів НГВУ «Бориславнафтогаз» (начальник Ігор Михайлишин, голова профкому Михайло Драбчук), БЦБВО (начальник Олександр Шмідт, голова профкому Юлія Дмитруш), генерального директора СП «Бориславська нафтова компанія» Юрія Шкляра, начальника Бориславського виробництва Долинського ГПЗ Андрія Костіва та голову цехкому підприємства Ігоря Тарновецького.

 

З нагоди 75-річного ювілеєм газети отримали привітання постійні дописувачі та автори Роман Луцик, Ольга Швед, Андрій Грущак, Віталій Гніденко, Станіслав Ленчук, Богдан Британ, Володимир Копись, Анастасія Закидальська, Василь Шимченко, Олег Загірський, Ольга Сидорак, Ольга Лісович, Роман Поцюрко, Ніна Кириленко, Марія Присташ, Ганна Гальчин, Юрій Іванишин, Роман Тернавський, Олег Микулич, Володимир Рахеля та багато-багато інших.

 

 

джерело: Дрогобицьке земляцтво


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар