Благодійна лотерея на День міста Дрогобича пройшла чудово

Благодійна лотерея на День міста Дрогобича пройшла чудово

2015-09-23 12:55:17

Благодійна лотерея на День міста Дрогобича пройшла чудово

Благодійна лотерея на Дні міста Дрогобича пройшла чудово. Долучилось багато наших неймовірних дрогобиччан. Завдяки активній участі вдалося зібрати 5407 грн. на потреби воїнів з передової та поранених. З них понад 1000 грн. вдалося зібрати тільки завдяки неймоврно смачним тортикам від Романи Гончарук. Величезне дякуємо Максиму Гончаруку та команді його учнів із школи бойового гопака "Духобор" за допомогу в організації та проведенні заходу. Ви - С??ЛА! 

Із зібраних 5410 грн. 3400 грн. передали на лікування пораненим бійцям батальону ОУН (через Марію Головкевич), 2010 грн. передали на пошиття рукавичок для бійців на передовій (через Марію Кульчицьку-Волчко) 

У дитячій лотереї розіграли все до останнього квиточка. А учасники отримали багато чудових подарунків: "hand made" іграшки, книги, браслетики, канцелярські товари,образочки, замальовки, та 3 абонементи на 1 місяць безкоштовного навчання у школі бойового гопака. У дорослій лотереї (її вартість ми вирішили зробити доступнішою для дрогобиччан та знизили до 50 грн. за квиточок). щасливчики вже виграли 2 із 6-ти образків, 3 із 10 дисконтних карток (на 10 безкоштовних порцій вареників) від ресторану "Пастель", 1 сертифікат вартістю 100 грн. на косметику від "Оріфлейм", також вигравали біжутерію та прикраси, прапорці, книги, браслети, "hand made" сувеніри. У дорослій лтереї ще безліч чудових призів та нерозіграний головний лот тож благодійну лотерею продовжимо наступної неділі. 

Велике дякуємо усім учасникам та добhочинцям, котрі надали лоти: Ресторану "Пастель" на вул. Мазепи, 22 (Дмитру Карпину), Сервісному центру "Оріфлейм" на вул. Ковальській,7(Галині та Ользі Чайці), Школі бойового гопака "Духобор" (Максиму Гончаруку та його дружині Романі), майстрині авторських прикрас Ірині Новіковій, Магазину канцтоварів "Орфей" на Площі Ринок,7 (директору пану Олегу), видавництву "КОЛО" та Тарасу Шреметі, котрий подарував дітям цілу купу книжкової радості :), Анні Колодочці, котра передала "hand made" від майстрів ініціативи "Єдність. Талант. Перемога" із "Допоможи фрнту", Левку Скопу та т.о. "Кактус", а також усім майстрам, художникам, підприємцям лоти від яких ще будуть розігруватись. 

Дуже дякую усім моїм дорогим друзям, з котрими організовували та проводили захід. Марії Кульчицькій-Волчко, Ірині, Ользі та Марії Головкевич, Ірині Летнянчин та ідейному натхненнику лотереї Петру Фромелю. Величезна любов і подяка нашим гвардійцям Дмитру Куцію, Василю Масному, Костянтину Маґльоні, передовсім за те, що захищають нашу країну, а також за те що у ці святкові дні усе носили і возили. Окреме велике Дякую Максиму Перев'язко та його дівчині за нарізку та скручування квиточків, надуті кульки та музичний супровід. 

Також не забудемо подякувати Музею "Дрогобиччина" та Міській раді за надані для акції столи і Василю Присяжному за намет. :) 

Ви всі неймовірно чудові. РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

джерело: charity art auction


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар