Завтра, 21 травня, у суботу - всеукраїнський страйк працівників "Укрзалізниці"

Завтра, 21 травня, у суботу - всеукраїнський страйк працівників "Укрзалізниці"

2016-05-20 20:03:09

Завтра, 21 травня, у суботу - всеукраїнський страйк працівників

Причини страйку дуже важливі для всіх громадян країни, тому страйкарі сподіваються на розуміння і підтримку суспільства 

За словами працівників укрзалізниці у суботу, 21 травня залізниця оголошує всеукраїнський страйк проти підняття тарифів на комунальні послуги. Працівники залізниці у всіх куточках нашої країни об'єднюються проти свавілля і незаконних дій посадовців. Підтримати заліхзничників збираюиься тисячі громадян країни, неспроможних оплатити комунальні послуги. Мовчати далі неможливою, вважають працівники залізниці і тому по всій країні буде припинено рух залізничного транспорту в знак протесту.

Перевірено редакцією.

Анна Баневська

Причина страйку полягає у тому, що "на підприємстві ні в чому немає порядку, починаючи від умов праці провідників до безпеки пасажирів у потягах", - цитує видання заяву профспілки.

"Часто в рейс замість двох провідників у вагоні їде один. Про яку безпеку пасажирів можна говорити, якщо він не відпочиває?" - скаржиться начальник потягу Харків-Санкт-Петербург Олександр Абросімов, - "Було навіть, що один провідник на два вагони працював".

Претензії співробітників залізниці прокоментувала в.о. помічника начальника з кадрів пасажирської служби Південної заліниці Галина Цицалюк.

"Якщо представники вільних профспілок хочуть запропонувати свої норми, хай дадуть нам обґрунтування, а ми вже подивимося", - заявила вона.

Корреспондент.нет

За матеріалами Комсомольская правда

 

джерело: Власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар