З днем вільного журналіста

З днем вільного журналіста

2016-06-06 17:33:01

З днем вільного журналіста

Бажаємо журналістам не забувати, а саме - Журналіст (новинар) —людина, яка займається збором, створенням, редагуванням, підготовкою та оформленням інформації для редакції зареєстрованого засобу масової інформації, що пов'язаний з нею трудовими чи іншими договірними відносинами, — або займається такою діяльністю за власною ініціативою.

Журналіст має багато прав та обов'язків. Усі вони визначені в ЗУ «Про інформацію» та інших законах, які регулюють діяльність преси, радіо та телебачення.

Обов’язки журналіста:

  • подавати для публікації об'єктивну і достовірну інформацію;
  • задовольняти прохання осіб, які надають інформацію, щодо їх авторства або збереження таємниці авторства;
  • відмовлятися від доручення редактора (головного редактора) чи редакції, якщо воно не може бути виконано без порушення Закону;
  • представлятися та пред'являти редакційне посвідчення чи інший документ, що засвідчує його належність до друкованого засобу масової інформації;
  • утримуватися від поширення в комерційних цілях інформаційних матеріалів, які містять рекламні відомості про реквізити виробника продукції чи послуг (його адресу, контактний телефон, банківський рахунок), комерційні ознаки товару чи послуг тощо.
 У 2010 році у світі загинули 105 журналістів - Телеканал новин 24

 

 

джерело: Власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар