Звернення Андрія Білецького щодо ініціативи підвищення розміру міжнародних пересилань

Звернення Андрія Білецького щодо ініціативи підвищення розміру міжнародних пересилань

2016-12-15 19:08:58

Звернення Андрія Білецького щодо ініціативи підвищення розміру міжнародних пересилань

Звернення лідера партії "Національний Корпус" Андрія Білецького щодо ініціативи підвищення розміру вартості товарів, що пересилаються у міжнародних відправленнях

 

Лідер Азовського руху, народний депутат Андрій Білецький виступив із депутатським зверненням до Кабінету Міністрів України. Основною вимогою став заклик в подальшому не підтримувати ініціативи зі збільшення розміру вартості товарів, що переміщуються (пересилаються) у міжнародних поштових та експрес-відправленнях.

Метою даного звернення є недопущення до розгляду подібних бюрократичних проектів. Кабмін повинен враховувати думку громадян України, а не захищати інтереси «великого бізнесу».

На думку Голови політичної партії Національний корпус , прийняття подібних законів змушує сплачувати митні платежі, а також ускладнює процедуру здійснення покупок за кордоном для громадян. Більше того, реалізація даного законопроекту не збільшує кількість надходжень до державного бюджету, якщо спиратися на попередній досвід Канади та Білорусі.

Нагадаємо, 08.12.2016 на офіційному сайті Президента України було зареєстровано петицію щодо підвищення розміру вартості товарів, що переміщуються (пересилаються) у міжнародних поштових та експрес-відправленнях, у несупроводжуваному багажі, яка не підлягає оподаткуванню митними платежами до 1000 євро. Окрім цього, громадянами поширюється заклик бойкотувати компанії, які входять до складу АПІТУ.
 

Слава Палій

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар