“Тарас Бульба” - “фестиваль впертого духу!”

“Тарас Бульба” - “фестиваль впертого духу!”

2017-02-26 20:28:00

“Тарас Бульба” - “фестиваль впертого духу!”

“Тарас Бульба” повертається! 

Перший український рок-фестиваль, який виховав ціле покоління прихильників альтернативної музики та дав старт не одному десятку популярних сьогодні рок-гуртів, “Тарас Бульба” повертається. Особливістю фестивалю є конкурсна програма, яка дає можливість показати себе та розвинутись молодим музичним гуртам. Обов'язкова умова участі - виключно україномовні пісні, адже ровесник незалежності “Тарас Бульба” - “фестиваль впертого духу!”. 
Фестиваль відбудеться традиційно в місті Дубно, що на Рівненщині, 14-16 липня. Організатори обіцяють багато хорошої, якісної української музики, яка лунатиме на рок-, джем- та акустичній сценах. Окрім конкурсної програми, на публіку чекає ряд гостей фестивалю, серед яких вже відомі такі гурти, як nokturnal mortum, infected rain (Молдова), stoned jesus, sinoptik, farinhate, @traktor та ін.
Бажання взяти участь в конкурсній програмі вже виявили понад 60 гуртів з різних міст України. Відбір триватиме до 31 березня. Усім гуртам, які хочуть взяти участь у фестивалі, необхідно заповнити анкету-заявку на офіційному сайті фестивалю www.tarasbulba-fest.kiev.ua .
Організатори обіцяють ще масу цікавих сюрпризів, інформацію про які читайте згодом. Слідкуйте за нашими новинами та приїдьте за незабутніми враженнями, новими музичними відкриттями та неповторною атмосферою на фестиваль “Тарас Бульба”.
Ольга Ворончук, 
прес-секретар фестивалю “Тарас Бульба” 
тел. 0939848605

джерело: фб


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар