Відкритий лист: не допустіть олігархів до влади!!!!

Відкритий лист: не допустіть олігархів до влади!!!!

2014-10-16 19:26:07

Відкритий лист: не допустіть олігархів до влади!!!!

Кандидатам в народні депутати України

Кирді Людмилі Федорівні (виборчий округ № 23),

Гетьману Михайлу Олександровичу (виборчий округ № 21),

Карпюку Роману Петровичу (виборчий округ № 20)

Шановні Людмило Федорівно, Михайле Олександровичу, Романе Петровичу!

Ви йдете на ці парламентські вибори як кандидати в народні депутати України від славної Волині. Ви вірите у мудрість мешканців Волинського краю, маєте намір представляти їхні інтереси в українському парламенті, хочете покращення добробуту волинян, Ваших виборців.

На цих виборах головними Вашими противниками є діючі народні депутати, які два роки показували, чиї ж інтереси вони відстоюють – Волині чи свої власні. По 20 округу балотується чинний нардеп С. Мартиняк, по 21 – нардеп С. Івахів, а по 23 – нардеп І. Єремеєв. У Вас, напевно, достатньо інформації про всі голосування цих людей в парламенті, про їхню синхронну підтримку більшості Януковича, про їхнє «так» драконівським антигуманним законам 16 січня, які мали поставити Україну на коліна. Напевно, Ви використовуєте у своєму передвиборчому лексиконі термін «тушки», який в даному випадку є дійсно найбільш відповідним терміном.

У співвласності нардепів Єремеєва та Івахіва знаходиться п’ятизірковий готельний комплекс «Ріксос-Прикарпаття» в місті-курорті Трускавець Львівської області. Вже після завершення Революції Гідності працівники цього комплексу, які брали активну участь в подіях на Майдані, були звільнені з роботи. Люди, які створили профспілкову організацію в «Ріксосі», зазнали жорсткого морального та психологічного пресингу, проте жоден із засобів масової інформації не висвітлив тоді це питання. Працівники підприємства вимагали легалізації заробітної плати, маючи докази ухиляння від сплати податків, але правоохоронні органи не відреагували належним чином на крик душі цих людей.

Зараз у провадженні Трускавецького міського суду Львівської області знаходиться судова справа за позовом «Ріксос-Прикарпаття» проти журналіста Володимира Ключака та голови профспілки Ігоря Костика. Олігархи-власники вимагають понад 100 тисяч гривень від голови профспілки Костика, якого було звільнено з підприємства разом із дружиною та сином – за те, що посмів ініціювати створення профспілки та писати звернення. Про цю справу навряд чи знають на Волині, тому велике прохання поширити цю інформацію про те, як нардепи-олігархи Єремеєв та Івахів «дбають» про своїх працівників, що не дають їм спокою навіть після звільнення за участь у Революції Гідності, а займаються фактично рекетом, вимагаючи сплати сум грошей, яких у цих людей немає.

В березні-квітні 2014 року членів профспілки готелю «Ріксос-Прикарпаття» не захистили ні правоохоронні органи, ні журналісти, ні депутати всіх рівнів. Чи то прізвище Єремеєва так магічно вплинуло, чи то його статус народного депутата, чи якісь інші чинники. Але прийшов час розповісти людям правду про «тушок»-олігархів, які є співвідповідальними за злочини режиму Януковича. Прийшов час втілювати в життя довго очікувану люстрацію. І прийде ще час на повернення у власність держави загарбаного в Українського Народу майна.

Про всі деталі принижень працівників та порушень законів України на підприємстві пп. Єремеєва та Івахіва можна довідатись у звільненого голови профспілки Ігоря Костика (моб. тел. 099 750 56 24) або у активного учасника Революції Гідності Анатолія Дединського (0971430276). Волинь має знати, які вовки в овечій шкурі йдуть знову до українського парламенту і що гречка, якою зараз так щедро засівають Волинь «благодійні» фонди, виросла на крові та поті людей. Олігархи йдуть до влади з метою не допустити втрати корита, яким для них є багатство нашої України, в тому числі і Волині. Не дайте їм знову визискувати наш Український Народ, розповідайте людям правду про всі їхні вчинки та знущання над простими працівниками.

Громадські активісти Трускавця

 

джерело: Трускавецькій вісник


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар