Гомін Галичини
До Дрогобича та Стрия у грудні завітають музиканти Володимира Мулявіна ВІА "ПІСНЯР??" з Білорусі....

До Дрогобича та Стрия у грудні завітають музиканти Володимира Мулявіна ВІА "ПІСНЯР??" з Білорусі....

2017-11-07 18:10:04

До Дрогобича та Стрия у грудні завітають музиканти Володимира Мулявіна ВІА

До Дрогобича та Стрия у грудні завітають музиканти Володимира Мулявіна ВІА "ПІСНЯР??" з Білорусі.... у Дрогобичі 05.12.2017 , а у Стрию 06.12.2017.... 
«Алеся »,« Волагда »,« Белавежская пуща »,« Александрына »,« Каляда »,« «За полчаса да вясны»,»,« Наші Каханые »,« Беларусія »і всі інші улюблені глядачами пісні жителі Дрогобиччини та Стрийщини почують в живому виконанні легендарних музикантів ВІА «Пісняри».

Концерт Песни на усе часы»пройде у вівторок, 05 грудня 2017 року , о18.00 у Львівському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Юрія Дрогобича

«Пісняри» - легендарний вокально-інструментальний ансамбль з Мінська. Колектив під керуванням Володимира Мулявіна був створений в 1969 році. За основу «Пісняри» взяли білоруський фольклор: вони включали в репертуар естрадні обробки народних пісень, а тексти були присвячені білоруській культурі та історії.

Не віриться, але пройшло вже майже півстоліття з того моменту, як Володимир Мулявін у ВІА «Пісняри» зібрав кращих виконавців того часу!

Стільки часу пройшло, а до сих пір знаменита ««Беловежская пуща»» щемить серце! Мелодизм цих пісень, що поєднують в собі душу білоруського фольклору, висококласне професійне виконання і оригінальні аранжування, стає все більш цінним!

Популярність «Піснярів» на слов'янських територіях майже не має аналогів! Не дарма «Піснярів» навіть називають «білоруськими Бітлз»! Сьогодні колектив продовжує активно гастролювати, всюди збираючи аншлаги.

Кожна пісня «Піснярів» - хіт! На концерті глядачі почують найяскравіші і відомі композиції з репертуару безсмертного ансамблю, які виконають знайомі й улюблені мільйонами голоси улюблених артистів.

Приходьте!!!!! Квитки у касі театру - 0673106673 та у координатора 0975550667....

Як сказав один музикант сьогодні: - " З поваги до таланту треба піти..."

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар