Сміттєзвалище по вулиці Пилипа Орлика, фотофакт і звернення депутата

Сміттєзвалище по вулиці Пилипа Орлика, фотофакт і звернення депутата

2017-11-22 19:45:35

Сміттєзвалище по вулиці Пилипа Орлика, фотофакт і звернення депутата

«21» листопада 2017 року № 98 м. Дрогобич
на вих. № __ від «___» ___ 201_ р.

Міському голові м. Дрогобич
Кучмі Т.Я.
пл. Ринок, 1, м. Дрогобич,
Львівська область, 82100

Д Е П У Т А Т С Ь К Е З В Е Р Н Е Н Н Я

Щодо вивезу твердих побутових відходів

Шановний Тарасе Ярославовичу!

Виборці округу №15 та № 16 (вул. П.Орлика, В.Великого, В.Чорновола, Чехова) неодноразово піднімають питання щодо прибирання та вивозу твердих побутових відходів з території сміттєвого майданчика, який знаходиться на території їхнього округу.

Хочу зазначити, що у цілому місто прибирається, але є ділянки, які вимагають серйозного підходу, наприклад, частина території вулиць П.Орлика та В.Великого, де на території сміттєвого майданчика в продовж півтора місяця не проводиться вивіз твердих побутових відходів, а також гори листя, гілок, які зносяться прибиральницями, мешканцями з цілого округу.
Власне, така ситуація виникає систематично під час перебування у відпустці або лікарняного директора КП “Комбінат міського господарства” Яніва Андрія Євстаховича.

На підставі вищенаведеного: 
1. Я б просив Тарасе Ярославовичу, щоб Ви посприяли у даному питанні та при відсутності на роботі керівника підприємства, виконувались у повній мірі вимоги пунктів 2.2.22; 2.2.23 Статуту КП “Комбінат міського господарства”.
2. Скерували відповідні служби провести вивіз сміття з території сміттєвого майданчика, який знаходиться між будинками по вулиці П.Орлика та вул.В.Великого.
3. Прошу Вас поінформувати про результати розгляду даного депутатського звернення за адресою Дрогобицької міської ради Львівської області та продублювати на електронну пошту: gosbu_antycor@ukr.net .

Додаток: фото в кількості 4 шт.

З повагою,

Депутат Дрогобицької міської ради ___________________________ Балог О.Б.

джерело: фб


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар