Акватлон, як складова морських багатоборств, передбачає змагання з плавання та бігу

Акватлон, як складова морських багатоборств, передбачає змагання з плавання та бігу

2017-11-27 18:51:45

Акватлон, як складова морських багатоборств, передбачає змагання з плавання та бігу

Акватлон, як складова морських багатоборств, передбачає змагання з плавання та бігу. Саме таке поєднання циклічних видів спорту потребує від спортсменів хорошої фізичної підготовки та наполегливих тренувань під керівництвом досвідчених та кваліфікованих тренерів.

З 23 по 25 листопада 2017 р. у м. Івано-Франківськ проводився чемпіонат України з морських багатоборств та акватлону ( юнакаи і дівчата старшої вікової групи) Організатори змагань – Міністерство молоді і спорту та Всеукраїнська федерація морських багатоборств України.

За результатами виступу до складу резерву національної збірної України з морських багатоборств увійшли вихованці відділення плавання Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» Манюк Олена та
Кулинич Микола. ( тренери ДЮСК – Жгута Андрій, Смеречинський Богдан ).

Паралельно з чемпіонатом України у м. Івано-Франківськ проводився відкритий чемпіонат Івано-Франківської області з морських багатоборств та акватлону (юнакаи і дівчата молодшої вікової групи) на якому також відзначились Трускавчани - Вітєбський Артур виборов ІІ місце, а Міцьо Наталя – ІІІ місце.

26 листопада 2017 року у м. Миколаїв ( Львівська обл.) відбувся обласний турнір з плавання пам’яті Романишина Михайла Васильовича та з нагоди 30-річчя відкриття басейну СОК «Ювілейний»(юнаки, дівчата 2005 р.н. і мол.).
У змаганнях взяли участь юні плавці з Червонограду, Львова, Дрогобича, Стрия та Трускавця.

Призерами обласного турніру з плавання стали вихованці ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Кулинич Микола – І місце 50 на спині (н/с) та 50 вільний стиль (в/с); Міцьо Наталя – І м. 50 в/с, ІІІ м. 50 н/с; Вітєбський Артур - ІІ м. 50 в/с, ІІІ м. 50 н/с ; Юристовська Христина - ІІ м. 50 н/с.

Любомир Мацькович

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар