Увага! Проблеми ДНЗ № 13 потребують негайного вирішення

Увага! Проблеми ДНЗ № 13 потребують негайного вирішення

2017-12-12 19:34:38

Увага! Проблеми ДНЗ № 13 потребують негайного вирішення

Міський голова планує закриття спеціалізованих груп у ДНЗ № 13 у місті Дрогобич

Публікуємо депутатське звернення депутата дрогобицької міської ради, що стосується вирішення проблеми у ДНЗ № 13 у місті Дрогобичі.

Тапас Демко: Отже, до мене було звернення від батьків діток з дитсадочку №13 Казка ( м.Дрогобич) щодо можливого закриття дитячих спеціальних груп. Про цей трабл, мною поіформовано керівництво виконкому та голови профільних депутатських комісій. Тут інформую вас і найперше тих, чиї дітки відвідують спецгрупи в цьому ДНЗ.

ДЕПУТАТ
ДРОГОБ??ЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАД??
ДЕМКО Тарас Іванович 
82100, Львівська область, м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, тел. (097)77-60-290
«11» грудня 2017 року № 160
на вих. № __ від «___» ___ 201__ р. м. Дрогобич


Міському голові Т. Кучмі 
Копії: головам постійних комісій ради О. Дацюку Р. Курчику

Щодо груп компенсуючого типу
в ДНЗ №13 “Казка”
Шановні колеги,
до мене як депутата, надійшло колективне звернення від батьків груп компенсуючого типу, із затримкою психічного розвитку та порушеннями мовлення в ДНЗ №13 “Казка”. В ньому йдеться, про можливе закриття цих спеціальних груп, в зв’язку з відсутністю бюджетних коштів та запровадженням інклюзивної освіти.
Поділяючи стурбованість батьків, за повноцінне здоров’я, виховання та навчання дітей, які в силу обставин змушені отримувати додаткову увагу суспільства та фаховий догляд , і бажаючи зняти соціальну напругу, прошу:
1. Невідкладно провести зустріч, з даного питання, усіх зацікавлених сторін – батьків, профільних фахівців міста та області, постійних комісій ради, інших осіб, на якій спільно прийняти виважене рішення, відповідно до чинного законодавства, щодо подальшого функціонування груп компенсуючого типу в ДНЗ №13 “Казка”. При цьому, найперше, слід врахувати інтереси дітей та їхніх батьків.
2. Після прийняття рішення інформувати депутатський корпус та громадськість через місцеві ЗМІ та офіційний сайт міської ради.

З повагою, депутат ______ Т.Демко

джерело: фб


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар