ДРОГОБ??ЦЬК??Й НЕПОТРІБ АБО ЩУРІ

ДРОГОБ??ЦЬК??Й НЕПОТРІБ АБО ЩУРІ

2018-06-05 11:27:19

ДРОГОБ??ЦЬК??Й НЕПОТРІБ АБО ЩУРІ

Вже більше, як два місяці мешканці вулиць 22 Січня, Р.Шухевича, В.Стуса та Залужанської мають нещастя вдихати «аромат» розкладеного сміття, ганяти мух та боятися щурів, бо «завдяки» безгосподарним і злочинним діям мера Дрогобича весь міський непотріб звозився на територію комунального підприємства «Комбінат міського господарства», що на П.Орлика, 15. За вказаний період на території КМГ назбиралося гори сміття і це вже пряма загроза здоров’ю і життю дрогобичан. Крім того, щоранку з території комунгоспу виїжджають автобуси, які перевозять містян в усі напрямки Дрогобича. Отже зараза зі смітника може блискавично розповсюджуватися по місту. На всілякі звернення громадян влада міста не реагувала. Мер тільки один раз по телефону спілкувався з громадою вказаних вулиць. Люди самі прийшли на сесію міськради у четвер 31 травня і висловили своє невдоволення меру. Т.Кучма зізнався, що не може впоратися з проблемою, оскільки йому заважають «щурі».

Зневірена обіцянками голови міста і його бездіяльністю, громада вирішила блокувати в’їзд до КМГ, щоб не допустити ввозу сміття. Акція протесту розпочалася 1 червня у День захисту прав дітей, бо саме діти найбільше потерпають від шкідливих випарів сміттєзвалища. Є вже випадки отруєння дітей, адже сміття розташоване за 100 метрів від дитячого майданчика.

Протест триває. І нехай кожен задумається над питаннями, чи давнє європейське місто Дрогобич вартує бути втопленим у смітті і доки ми будемо терпіти безгосподарну владу, яка знущається над простим народом, хапаючись за крісла? Давайте не дамося! 

Л.Берегуляк

джерело: автор


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар