До Києва знову прилетів новий борт з пораненими!

До Києва знову прилетів новий борт з пораненими!

2018-08-03 18:09:22

До Києва знову прилетів новий борт з пораненими!

До Києва знову прилетів новий борт з пораненими! Зробіть репост будь ласка, це дуже важливо!

Привезли важких бійців з ампутацією, лежачих, з важкими ранами. Потрібна кров, здати можна в центрі крові на території Госпіталю, з понеділка по четвер з 9-12. Адреса Київ, Госпітальна 18, метро Печерськ, при собі мати паспорт.

Літо в самому розпалі і допомоги дуже мало, все на морях. А на передовій продовжують гинути і отримувати поранення наші воїни. Ворог не дрімає, ситуація на війні не радує. Кожен день в госпіталях пораненим роблять складні операції і рятують життя, спасибі нашим докторам і мед персоналу. Ми і є держава і кожен може допомогти, наші воїни захищають нас з вами і нашу землю. Допомагайте, хто чим може. Інші потреби такі, це пелюшки під рани, кава, чай, цукор, Ковбаса, сир, соки, йогурти, вода, печиво, фрукти, овочі. З одягу футболки, шорти, з ліків дексалгін і кетанов, це найнеобхідніше і то що потрібно завжди! Ми так само передаємо продукти нашим воїнам в ірпінський госпіталь, так що будь ласка, допомагайте!

Волонтерів можна завжди знайти в відділенні травми, на складах ми не сидимо, купуємо і забезпечуємо поранених всім необхідним. Звертатися можна за тел 0673098899, і вас просять телефонувати по суті, на розмови часу немає. Заздалегідь дякую за розуміння.

Карта для допомоги 4176 4900 0009 0459 Ветвицький Наталя, приват. Звіти Ви завжди можете бачити на моїй сторінці.

джерело: Слово


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар