Дрогобицьку виправну колонію № 40 відвідав народний депутат України

Дрогобицьку виправну колонію № 40 відвідав народний депутат України

2018-09-16 20:53:04

Дрогобицьку виправну колонію № 40 відвідав народний депутат України

«Я сидів у тюрмі і ти відвідав мене…» Єв.Мтв.31/46гл.25

Так було і 29 серпня цього року.

Дрогобицьку виправну колонію № 40 відвідав народний депутат України пан Богдан Матківський разом зі своїми помічниками панею Олею Головкевич та паном Богданом Гамчищаком.

Зустрів і супроводжував гостей начальник ДВК 40, полковник внутрішньої служби Купець Олександр Михайлович, котрий разом з першим заступником внутрішньої служби Іванівим Володимиром Василійовичем та заступником з виховної роботи, майором Громом Ігорем Юліановичем люб’язно розповіли присутнім про життя колонії, її потреби та досягнення в наполегливій праці всього колективу установи.

Як і в усій державі, у петенціарній службі також проводяться реформі.

В Дрогобицькій виправній колонії № 40 на даний час відбуває покарання до 500 чоловік. Але в подальшому ситуація буде змінюватися, бо в колонії фактично завершено облаштування сектора для тримання чоловіків, засуджених до довічного позбавлення волі. Тут зроблено ремонт по міжнародних стандартах, а саме: є камера для проживання 12 чоловік (саме стільки і не більше) планується утримувати в’язнів; є дворик для прогулянок, дуже гарно зроблено санвузли, душові кімнати. Також є холодильники для кожного засудженого, адже до них будуть приїзджати відвідувачі; є окремо облаштована кімната для працівників, які будуть обслуговувати цих засуджених.

А ще мене цікавило як будуть реалізовувати засуджені свої духовні потреби, на що пан Купець о.м.відповів що при такій потребі до засуджених пройде церковний капелан і надасть духовну і моральну допомогу.

А ще у виправній колонії відремонтовано приміщення під арештний дім, який буде використовуватися для утримання затриманих осіб, які засуджені до арешту за вчинені незначні злочини.

Поспілкувалися гості колонії і з засудженими, які задали багато запитань народному депутату і отримали на них ґрунтовні відповіді.

А ще мешканці Дрогобицьких «Бригідок» запросили народного депутата пана Богдана Матківського відвідували їх частіше.

Про почуте і побачене розповіла Я – Анна Волошин, член Національної спілки журналістів України, полковник Українського козацтва «Прикарпатська Січ»

джерело: ексклюзивно для редакції


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар