У Палацу дитячої та юнацької творчості – новосілля!

У Палацу дитячої та юнацької творчості – новосілля!

2019-09-11 21:35:20

У Палацу дитячої та юнацької творчості – новосілля!

 5 вересня 2019 року у Дрогобичі урочисто відкрили нове приміщення Палацу дитячої та юнацької творчості на вул. І.Франка,27.

    «З журбою радість обнялася», - ці слова поета Олександра Олеся можна вважати лейтмотивом святкового дійства. Адже, зважаючи на трагедію, яка сталася 28 серпня, коли під обвалом під’їзду будинку на вул. М.Грушевського,101/1 загинуло 8 дрогобичан, формат святкування довелося змінити, відмовившись від концертної програми вихованців ПДЮТ. Пам’ять загиблих присутні вшанували спільною молитвою...

    Але життя триває, і свято в юних гуртківців таки відбулося.

Численних учасників зібрання поблагословив і освятив нове приміщення отець Тарас Гарасимчук. Він відзначив великий позитив у тому, що міська влада проявила мудрість і не виставила таке гарне приміщення на продаж, а залишила його громаді, передавши для потреб талановитих дітей. Він побажав,щоб таких прикладів у нашому місті було якомога більше, а нове приміщення ПДЮТ завжди було наповнене дитячим гамором і сміхом.

На завершення промови отець Тарас подарував колективу закладу освіти ікону Матері Божої Нерушимої Стіни.

    Згодом слово мав міський голова Тарас Кучма. Вітаючи із новосіллям, він пригадав, як два роки тому депутатський корпус міської ради одностайно прийняв рішення про передачу корпусу колишньої дитячої поліклініки для потреб Палацу дитячої та юнацької творчості. І там розпочалися ремонтні роботи. Тарас Кучма подякував депутатам, будівельникам, доброчинцям, педагогам, батькам за ту працю, яку всі разом доклали, щоб талановиті творчі діти могли займатися у належних умовах.

    Директор ПДЮТ Богдан Пристай від імені колективу і дітей висловив слова подяки міському голові і депутатам за надане приміщення, а будівельникам, меценатам, працівникам закладу і батькам гуртківців – за їхній внесок у реалізацію проекту. Він озвучив чималий список людей, які долучилися до доброї справи.

    Голова батьківського комітету Палацу дитячої та юнацької творчості Наталія Собків висловила вдячність керівництву міста, колективу ПДЮТ на чолі з Богданом Пристаєм, спонсорам і всім, хто допомагав, за те, що тепер діти займатимуться у світлому, просторому, а головне – теплому приміщенні. Учителям пані Наталія побажала терпіння і наснаги, а гуртківцям – нових творчих злетів.

    Прозвучала патріотична поезія у виконанні вихованців Зразкової літературно-творчої студії «Любисток», а представниці Зразкового гуртка «Театр мод» продемонстрували креативну колекцію одягу, виготовлену з нетрадиційних матеріалів.

    Відтак міського голову Тараса Кучму та найменших вихованців студії «Краплинка» запросили перерізати символічну стрічку, а гостей урочистостей – оглянути приміщення, у фоє якого експонувалася виставка робіт гуртків.

    Коридори і кабінети Палацу ожили, заповнилися людьми, ознаменувавши початок нового навчального року. І хоч у приміщенні ще залишилися деякі недоробки, їх можна назвати краплею у морі, порівняно з роботою, яка вже зроблена. А в наступних планах колективу ПДЮТ – заміна дахового накриття, яке у дощовий період місцями протікає і може звести нанівець проведений ремонт.

       Як і належить, гості прийшли на новосілля з подарунками. Варто відзначити подарункові сертифікати на 1000 грн. від підприємця Любові Шуригайло – для придбання матеріалів для творчості, а від депутата обласної ради Михайла Задорожного – на закупівлю дитячої літератури.

 

джерело: Ярослав Грицак фб


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар