«Ля Палісіада» - проєкт нового ігрового фільму

«Ля Палісіада» - проєкт нового ігрового фільму

2019-11-06 13:18:43

«Ля Палісіада» - проєкт нового ігрового фільму

«Ля Палісіада» -
проєкт нового ігрового фільму від компанії
«Сучасне Українське Кіно»
 
  Компанія «Сучасне Українське Кіно» завершила розробку проєкту дебютного повнометражного фільму режисера Філіпа Сотниченка «Ля Палісіада»  за підтримки Українського Культурного Фонду.
 
  «Ля Палісіада» (la palisiada) - повнометражний ігровий фільм у жанрі пострадянського нуару, події якого розгортаються у 1996 році і охоплюють територію України із заходу до столиці.
 
  Що таке «ляпалісіада»? Це один з видів мовної надмірності: твердження або зауваження, зміст якого окреслений попередньою фразою, що межує з абсурдністю. Ляпалісіади створюють комічний ефект в недоречних трагічних ситуаціях. Яскравим прикладом ляпалісіади є слоган фільму: «За два дні до його смерті, він був живий».
 
  Разом з Філіпом Сотниченком в розробці проєкту беруть участь оператор –постановник Володимир Усик, продюсери Валерія Сочивець та Сашко Чубко, художники-постановники Маргарита Кулик та Володимир Кузнецов.
 
 У ході підготовки команда написала повнометражний літературний сценарій, провела кастинг, відібрала локації та підготувала презентаційний пакет документів для пошуку фінансування і партнерів  для  створення фільму. Наразі ви можете відвідати сайт проєкту  http://lapalisiada.com, підписатися на сторінки проєкту  у фейсбуці та інстаграмі та подивитися тизер фільму.
 
Довідка :
Філіп Сотниченко – український кінорежисер, член Української кіноакадемії, учасник та лауреат багатьох українських та міжнародних кінофестивалів: лауреат премії fipresci на ОМКФ у 2015-му році за короткометражний фільм «Син»; переможець національного конкурсу Одеського Кінофестивалю 2016 року з дипломним фільмом «Цвях»; його фільм «Цвях» визнаний найкращим фільмом 2016-го року за версією Бюро Української Кінокритики; у 2017 році переможець фестивалю антропологічного кіно у м. Пярну в конкурсі студентських міжнародних фільмів; лауреат фестивалю класу “А” tallinn black nights – sleepwalkers poff shorts 2017 з дебютним короткометражним фільмом «Технічна Перерва»; двічі отримав головний приз у національному конкурсі Львівського міжнародного фестивалю короткометражного кіно «wiz-art» у 2016 та 2017 роках.
Будьте в курсі усіх новин про фільм «Ля Палісіада» і чекайте на готовий фільм. Перший крок зроблено!
 
https://www.facebook.com/lapalisiada/
 
https://www.instagram.com/lapalisiada/

 

 

 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар