Рада призначила новий уряд: список міністрів

Рада призначила новий уряд: список міністрів

2020-03-05 07:37:37

Рада призначила новий уряд: список міністрів

Після відставки Олексія Гончарука Верховна Рада призначила новим прем'єр-міністром України Дениса Шмигаля. До цього він був віцепрем'єром в уряді Гончарука, а також очолював Івано-Франківську обласну державну адміністрацію.
https://24tv.ua/shmigal_vikonuvatime_obovyazki_premyer_ministra__zmi_n1291554

Згодом після перерви парламент також розглянув питання про призначення міністрів Кабінету Міністрів України.

Важливо! 

Список міністрів Кабінету міністрів:

Цікаво:

Крім того, Денис Шмигаль розповів, що у чинному уряді залишаються вакантними чотири посади, а ще за двома напрямками є ідея щодо розширення.


Подання Зеленського на призначення Тарана і Кулеби / фото 24 каналу

Які міністри залишаються на своїх посадах

Насамперед варто зазначити, що на своїй посаді досі залишається міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Той пережив уже трьох прем'єрів – Арсенія Яценюка, Володимира Гройсмана, а тепер і Олексія Гончарука.

Також залишаються на своїх посадах міністр юстиції Денис Малюська, міністр інфраструктури Владислав Криклій та міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Так само в уряді залишаться Дмитро Кулеба і Вадим Пристайко. У них ситуація найцікавіша: Пристайко, який раніше очолював МЗС, став віцепрем'єром з питань євроінтеграції, а Кулеба – навпаки замість поста віцепрем'єра став головою Міністерства закордонних справ.

Увага! Ці кандидатури обговорювали на засіданні фракції "Слуги народу" увечері 3 березня. На зустрічі був присутній президент Володимир Зеленський.

Пізніше 4 березня Верховна Рада підтримала заяву Гончарука  Профільний комітет рекомендував Раді прийняти заяву Гончарука про відставку про відставку. Автоматично разом із прем'єром у відставку йдуть всі члени Кабміну. Вони отримали статус в.о. міністрів, доки Рада не призначила новий склад уряду.

сьогодні


https://24tv.ua/shmigal_vikonuvatime_obovyazki_premyer_ministra__zmi_n1291554

джерело: 24 канал


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар