12 та 15 лютого в школах Трускавця – дистанційне навчання

12 та 15 лютого в школах Трускавця – дистанційне навчання

2021-02-11 14:50:09

12 та 15 лютого в школах Трускавця – дистанційне навчання

Протокол № 3 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

(дистанційно через мережу Інтернет з використанням відповідних технічних засобів)

від 11 лютого 2021 року

Засідання провів перший заступник голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Балицький Олексій Михайлович.

Присутні: члени комісії (за окремим списком).

Порядок денний:

І. Про розгляд листа начальника відділу освіти Трускавецької міської ради за № 91 від 11.02.2021 року щодо призупинення навчання в закладах загальної середньої освіти Трускавецької територіальної громади.

ІІ. Про вжиття заходів щодо забезпечення життєдіяльності населення Трускавецької територіальної громади в зимовий період.

Слухали:

І. Про розгляд листа начальника відділу освіти Трускавецької міської ради за № 91 від 11.02.2021 року щодо призупинення навчання в закладах загальної се5редньої освіти Трускавецької територіальної громади.

Виступили:

Начальник відділу освіти (Лобик О.П.) повідомив присутніх, про те, що через значне погіршення погодних умов на території Львівської області (в тому числі Трускавецької територіальної громади) спричинених несприятливими погодними умовами (сильні морози, снігопади, налипання снігу, снігові замети, хуртовини та ожеледиця) необхідно перевести заклади загальної освіти Трускавецької територіальної громади в період з 12 по 15 лютого 2021 року включно на дистанційні технології навчання.

Вирішили:

  1. Інформацію начальника відділу освіти Трускавецької міської ради (п.О.Лобика), взяти до відома.
  2. З метою забезпечення захисту населення Трускавецької територіальної громади від надзвичайних ситуацій під час несприятливих погодних умов зимового періоду перевести заклади загальної середньої освіти Трускавецької ТГ на дистанційні технології навчання в період з 12 по 15 лютого 2021 року включно.
  3. Відділу освіти Трускавецької міської ради (Лобик О.П.) негайно довести відповідну інформацію до колективу та батьківських комітетів ЗЗСО.

Слухали:

ІІ. Про вжиття заходів щодо забезпечення життєдіяльності населення Трускавецької територіальної громади в зимовий період.

Виступили:

Перший заступник голови міської комісії ТЕБ і НС (Балицький О.М.) повідомив присутніх, про те, що відповідно до інформації Українського гідрометеорологічного центру протягом 10-15 лютого у зв’язку з проходженням активних атмосферних фронтів від південних циклонів та вторгненням холодної повітряної маси з півночі очікується погіршення погодних умов, а саме: значний мокрий сніг та сніг, дощ ожеледь, місцями налипання мокрого снiгу, вдень пориви північно-західного вiтру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети, приріст снігового покриву 10 – 20 см, значне зниження температури атмосферного повітря від 3 – 8° морозу вдень, до 12 – 17° морозу вночі, місцями вдень 7 – 13° морозу, вночі до 20 – 23° морозу.

Вирішили:

  1. Інформацію першого заступника голови міської комісії ТЕБ і НС (О.Балицького) взяти до відома.
  2. З метою недопущення порушень у роботі об’єктів, що забезпечують сферу життєдіяльності Трускавецької територіальної громади спричиненою значним погіршенням погодних умов у зимовий період:

2.1. Міським спеціалізованим службам цивільного захисту:

2.1.1. Забезпечити проведення цілодобового моніторингу обстановки в межах підпорядкованої території громади.

2.1.2. Вжити необхідних заходів щодо забезпечення руху автотранспорту на дорогах місцевого значення в повсякденному режимі. Забезпечити виїзд на маршрути всіх планових автотранспортних засобів для здійснення міських пасажирських перевезень.

2.1.3. Силами соціальних служб організувати надання необхідної допомоги людям похилого віку та особам з особливими потребами.

2.2. Керівникам підприємств, установ та організацій (незалежно від форми власності) Трускавецької територіальної громади:

2.2.1. Залучати на допомогу КП «Парк Курортний» всю наявну снігоприбиральну техніку та людський ресурс до проведення снігоочисних робіт на території Трускавецької територіальної громади.

2.2.2. Надати допомогу КП «Парк Курортний» у вигляді піскосуміші для посипання доріг (вулиць, міжбудинкових проїздів) з метою недопущення виникнення заторів на дорогах спричиненими ожеледицею.

2.3. Комунальне підприємство «Парк Курортний» (Н. Веретка):

2.3.1. Постійно до початку випадання сильного снігу, залучати всю наявну підпорядковану снігоприбиральну техніку для розчистки від снігу та посипки доріг громади протиожеледною сумішшю.

2.3.2. Забезпечити чергування техніки для реагування у разі погіршення погодних умов на території територіальної громади.

2.4. Відділенню поліції № 2 Дрогобицького РВП ГУ НП у Львівській області при потребі, за погодженням зі КП «Парк курортний» та міською радою, встановлювати режими обмеження руху автомобільного (великогабаритного) транспорту по дорогах територіальної громади.

2.5. Сектору з питань цивільного захисту населення Трускавецької МР (С. Голубінка) організувати проведення через місцеві засоби масової інформації (сайт міської ради, КП «Редакція міського радіомовлення») роз’яснювальної роботи серед населення громади щодо правил безпечної поведінки людей в період значного погіршення погодних умов та тимчасового утримання без нагальної потреби від використання власного автотранспорту.

2.6. Південному РЕМу ПрАТ «Львівобленерго»:

2.6.1. У разі пошкодження ліній електропередач негайно вживати заходів щодо невідкладного їх відновлення.

2.6.2. За необхідності залучати аварійні запаси матеріалів ремонтних фондів до проведення у мінімально короткі терміни робіт при виникненні аварійних ситуацій.

Голосували: “за” - 14 “проти” – 0; “утримались” - 0

Перший заступник голови міської комісії з питань ТЕБ НС Балицький О.М.

Секретар комісії Чапський В.Ч.

за матеріалами:

Трускавецької міської ради,

Володимир Ключак

 
 

джерело: ТВ


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар