Відверто: Сьогодні у Дрогобичі…

Відверто: Сьогодні у Дрогобичі…

2021-07-11 16:36:04

Відверто: Сьогодні у Дрогобичі…

Відверто: Сьогодні у Дрогобичі…

Сьогодні, 11 липня 2021 року, в неділю, о 8 ранку до мене на мобільний подзвонив працівник поліції, пан Андрій, сказав, щоб я з’явилася о 9.30 до районної поліції по вулиці 22 Січня у Дрогобичі, щодо з’ясування обставин моєї заяви до поліції від 5 липня 2021 року (про вчинення домашнього насильства з боку мого колишнього чоловіка до нашої спільної доньки).

Ми домовились, що зустріч відбудеться тільки разом з колишнім чоловіком, а не по окремо, як пропонував пан Андрій.

До поліції колишній чоловік не прийшов, сказав, що не має бажання мене бачити і спілкуватися зі мною теж не бажає.

В ході розмови пан Андрій з напарницею розпитували мене яке саме насильство вчиняє мій колишній чоловік.

Все, що я розповіла працівникам поліції виявилось не в їхній компетенції. Пан Андрій з невідомих мені причин був доволі впевнений, що такого не могло бути, що я все перебільшую, видумую, що це я у всьому не права і на мене треба скласти протокол, поставити на облік нашу сім’ю як не благонадійну, порадив звернутися до психологів щоб розповіли дітям про розлучення і що може бути після розлучення батьків.

На питання, чому мою заяву не передали до працівників, які працюють з  питаннями домашнього насильства у Дрогобичі пан Андрій відповів, що не бачить в ситуації, яка склалася в моїй сім’ї ознак насильства.

В кінці розмови пан Андрій і його напарниця пообіцяли що постараються провести профілактичну бесіду з моїм колишнім чоловіком і після цього в мене і моїх дітей все піде на краще.

Сподіваюся, що так і буде.

Можливо цей матеріал є занадто відвертий, але обставини змушують мене відкрити відверту рубрику на розгляд шановного читача газети «Гомін Галичини».

Далі буде…

Ганна Баневська

 

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар