Українці виступають проти російського проекту

Українці виступають проти російського проекту

2021-07-20 09:27:59

Українці виступають проти російського проекту

Поширюймо правду!
Фонд “Демократичні ініціативи” спільно з КМІС провів опитування, яке засвідчило: українці виступають проти російського проекту меморіялізації Бабиного Яру. Але результати дослідження опинилися в інформаційній блокаді.

 

Результати опитування у себе розмістила лише незначна кількість телеканалів, тоді як більшість інформаційних ресурсів лишилась осторонь. Про це зазначає науковий директор Фонду “Демократичні ініціативи” Олексій Гарань.
“Ми відчули також своєрідну інформаційну блокаду навколо результатів опитування. На телеканалах оприлюднили його лише М.Княжицький (“Еспресо”), Л.Немиря (“Укрлайф ТБ”), Т.Березовець (“Прямий”) і “4 канал”. І все!.. “, – каже він.
Результати опитування мають наступний вигляд:
– 86 відсотків опитуваних загалом ставляться позитивно до участі іноземців у фінансуванні заходів чи інститутів історичної пам’яті. З них 48 відсотків – проти участі в таких процесах росіян.
– Більшість опитуваних вважає, що держава має брати участь у фінансуванні проекту меморіалізації. 39 відсотків – держава фінансує разом з меценатами з різних країн, 22 відсотки – виключно держава, 13,5 відсотка – держава спільно з меценатами-громадянами України, шість відсотків – виключно українські меценати, чотири відсотки – тільки іноземці.
– Абсолютна більшість опитуваних вважають, що форму та зміст заходів мають здійснювати органи державної влади : Український інститут національної пам’яті(48 відсотків), Верховна Рада(39 відсотків), Президент(34,5 відсотка).
Отже, українці виступають проти російського проекту, але ці дані недоступні широкому загалу через фактичну інформаційну блокаду результатів досліджень.
Київська влада так само потурає Кремлю. Хоч активісти й зібрали понад 2500 підписів за проведення громадських слухань в питанні Бабиного Яру, Київська міська державна адміністрація відмовила в їхньому проведенні, без реальних підстав. При тому, що саме під російський проект такі слухання пропонував організувати мер столиці Віталій Кличко.
Москва намагається нав’язати нам свої історичні наративи. Як бачимо, центральна та місцева влада просуває інтереси Кремля і ще й замовчує суспільну думку та навіть існування українського проекту меморіалізації. Але небайдужі громадяни продовжують протидіяти задуму країни-агресора та захищати українську концепцію.
Детальніше про протидію анексії Бабиного Яру – дивіться у відео.
Підписуйте петицію про підтримку українського проекту меморіалізації Бабиного Яру.
за матеріалами:
Майдан

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар