Вулиці Андрія Сахарова бути!

Вулиці Андрія Сахарова бути!

2022-05-27 09:25:36

Вулиці Андрія Сахарова бути!

 

Вулиці Андрія Сахарова бути!

До 1991 року, Дрогобич, як і вся Україна були під окупацією радянського союзу і компартії.

Та в 2014 році «товариш» москаль почав скалити зуби і не хоче добровільно розстатися з основою своєї могутності і багатства. У нас був спільний імперський продукт, історія переможців над козаччиною, захист прав православної церкви – реалії того часу. Терапія різного типу. Колоніальний спадок – це знищення мови, культури і знищення назви Україна. Саме тому імперія хоче створити спільний простір як свій, емський указ. Ні пісень, опер, театру, заборона перекладу… Розправа імперії над своєю колонією. «Переможеному переможець залишає тільки очі, щоб було чим плакати», - Бісмарк.

Бути чи не бути вулиці А.Сахарова? «Скажи мені хто твій ворог і я скажу хто ти», - Шопенгауер.

Андрій Дмитрович Сахаров, радянський фізик-теоретик, академік АНСРСР, один з творців водневої бомби, суспільний діяч, дисидент і правозахисник, народний депутат СРСР автор проекту конструкції Союзу Радянських Республік Європи і Азії, Лауреат Нобелевської премії за 1975 рік, доктор фізико-математичних наук.

Сахаров очолив радянських дисидентів, мав геніальну інтуїцію, вільнодумець, засудив ввід військ в Чехословакію. Отримав сім років висилки. Любив російські і українські пісні. Боровся за звільнення відомого дисидента-українця генерал-майора Петра Григоренка. Співчував боротьбі українців за свої права. Прийняв участь у справі українського поета і дисидента Анатолія Лупиніса – якому загрожувала психіатрична тюрма.

Сучасній Росії Сахаров не потрібний, а Україні потрібний. Маринович казав: «Немає людини серед російських радянських дисидентів, яка була б настільки важливою для українського правозахисного руху як Сахаров. Небажаний в Росії, шанований в Україні. У сучасній Росії знову переслідують всіх тих, кого захищав Сахаров – інакодумців, шукачів правди, представників переслідуваних народів.

Всі дороги до свободи людини проходять через тюрму, а в сучасній Україні – через війну з тоталітарним режимом Росії: імперія терорист. Андрій Сахаров засуджував війну в Афганістані, яка забрала 1 млн. афганців. Не всі в Росії зійшли з розуму. Але! Щоб знищити геноцидом український народ і націю «рускій мір» і партія «єдіная росія» на чолі з диктатором Путіном сформували тоталітарно-терористичний режим. Та нема чого журитися, гнила російська нечість піде в небуття, а вулиця Андрія Сахарова буде. А.Сахаров належить всьому людству, а його ідеї відкривають новим сміливцям шлях в науку пізнання Всесвіту і його тайн. Такі як він побороли першу силу – статтю 6, поборимо ж другу, ще лютішу.

Вулиці А.Сахарова – бути!

Підготував

Михайло Захарків 

для "Гомін Галичини"

 

Правила жизни Андрея Сахарова

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар