Пересувна експозиція про допомогу Євросоюзу Україні під час війни завершує свій маршрут у Черкасах

Пересувна експозиція про допомогу Євросоюзу Україні під час війни завершує свій маршрут у Черкасах

2023-03-27 13:30:01

Пересувна експозиція про допомогу Євросоюзу Україні під час війни завершує свій маршрут у Черкасах

24.03.2023

[EU Delegation to Ukraine – Media newsletter] Пересувна експозиція про допомогу Євросоюзу Україні під час війни завершує свій маршрут у Черкасах

Пересувна експозиція про допомогу Євросоюзу Україні під час війни завершує свій маршрут у Черкасах

 Read more  

Від  21 березня до 10 квітня 2023 року у сквері по вул. Хрещатик жителі та гості Черкас матимуть можливість ознайомитись з виставкою оригінальних робіт українських ілюстраторів на тему допомоги Європейського Союзу Україні та українцям в умовах повномасштабної війни Росії проти України. Черкаси стали фінальним пунктом всеукраїнського маршруту експозиції – після старту в Києві у серпні 2022-го її побачили тисячі людей у Львові, Рівному, Хмельницькому, Ужгороді , Одесі, Дніпрі, Полтаві.

Експозиція є складовою Всеукраїнської комунікаційної кампанії «Разом ми – Європа», яка мала на меті поінформувати найширшу аудиторію українців про всебічну підтримку, солідарність та допомогу ЄС, яку європейські партнери послідовно надають Україні від самого початку повномасштабного російського вторгнення, і яку постійно нарощують.

Через високий інтерес відвідувачів маршрут виставки декілька разів подовжували, як і час перебування її в українських містах. Так само неодноразово коригувалися і представлені в експозиції дані про обсяги допомоги, яку ЄС надає Україні від початку війни, станом на сьогодні загальна сума якої становить близько 67 мільярдів євро.

Тому ця виставка, яка була представлена у 9 регіонах України, засвідчила широту військової, фінансової, гуманітарної підтримки з боку ЄС та допомоги українцям, які рятуються від війни закордоном.

«Черкаси – остання зупинка нашої пересувної виставки. Вона мандрувала Україною півроку, розпочавши свій шлях у серпні в Києві. За цей час мистецькі роботи залишилися, а от інформацію довелося оновлювати, адже допомога Європейського Союзу Україні продовжує зростати. Так буде і надалі. ЄС тут, щоб підтримувати Україну  до перемоги та після неї», – зазначив Посол Матті Маасікас, Голова Представництва ЄС в Україні.

Після початку неспровокованої та несправедливої повномасштабної війни Росії проти України ЄС переорієнтував свою допомогу Україні на надання термінової та раціональної відповіді на виклики воєнного часу. Для забезпечення ефективного функціонування державних установ та життєдіяльності цивільного населення Євросоюз активно залучає чинні механізми цивільного захисту й гуманітарної допомоги та створює нові інструменти, необхідні для того, аби допомога надходила швидко й у необхідних обсягах.

Нагадаємо, що 21 березня 2023 року Представництво ЄС в Україні розпочало нову комунікаційну кампанію про підтримку Євросоюзом української культури та мистецтва під час війни, яка фокусуватиметься на двох основних напрямах під загальним гаслом «Разом ми – Європа» #TogetherWeAreEurope. Перший напрямок нової кампанії - «Разом зберігаємо» #TogetherWePreserve, пов’язаний зі збереженням унікальної української матеріальної культурної спадщини, а другий «Разом творимо» #TogetherWeCreate, присвячений підтримці Євросоюзом українських митців та мисткинь, діячів культури і креативних індустрій. 

Щоб дізнатися більше про події комунікаційної кампанії, заходьте на сайт https://eu4ukraine.eu/ , також стежте за сторінками Представництва ЄС в Україні у Facebook, Instagram та Twitter.

Контактна особа:

Антон Теретишник, медіа експерт, Проєкт ЄС «Українцям про Європейський Союз» (CEU4U), що впроваджується

Ecorys, anton.teretyshnyk@ecorys.com ,+38 050 4444 262

оригінал статті натисни тут:

EU Flag

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар