На II сесії Саміту Групи семи (G7) - "Україна"

На II сесії Саміту Групи семи (G7) - "Україна"

2023-05-22 09:22:48

На II сесії Саміту Групи семи (G7) - "Україна"

19.05.2023

Заява Президентки фон дер Ляєн на II сесії Саміту Групи семи (G7) - "Україна"

Заява Президентки фон дер Ляєн на II сесії Саміту Групи семи (G7) - "Україна"

 Read more  

Ми всі хочемо, щоб ця війна закінчилася. Українці найбільше хочуть миру – але, звичайно, справедливого. Мирні переговори, які прирівнюють жертву до агресора, є неприйнятними. Ми повинні підтримати зусилля Президента Зеленського, щоб згуртувати підтримку його Формули миру.

Нам потрібно відповідати українській рішучості нашою власною витримкою та стійкістю. Нам потрібно зараз надати Україні інструменти для успішного захисту та відновлення повного суверенітету та територіальної цілісності. Ми маємо надати Україні необхідну військову та фінансову підтримку. І ми повинні робити це стільки, скільки потрібно.

Європейська Комісія щойно запропонувала документ про виробництво боєприпасів. Ми хочемо підштовхнути нашу оборонну промисловість до збільшення виробництва вкрай необхідних артилерійських снарядів. І ми надамо більшу фінансову підтримку додаткового виробництва для України.

Ми повинні продовжувати надавати їм економічну та фінансову підтримку. Координаційна платформа Групи семи (G7), яку ми спільно створили на початку цього року, допомогла закрити бюджетний дефіцит України на 2023 рік. Але нам також потрібно разом домовитися про стабільну фінансову підтримку після 2023 року.

Разом ми змусили Росію заплатити високу ціну за її агресію. Тільки ЄС заборонив майже 55% довоєнного експорту до Росії (50 мільярдів євро на рік) і більше 60% довоєнного імпорту (90 мільярдів), щоб позбавити Москву передових товарів і технологій та скоротити життєво важливі джерела доходу.

Але частішають випадки обходу наших потужних санкцій. Дуже дивно бачити торгові дані та докази обходу. Експорт високих технологій до третіх країн, від мікропроцесорів і датчиків для російських крилатих ракет до чіпів у військовому комунікаційному обладнанні, потрапляють на ринок Росії, що фактично перетворюється на зброю, яка використовується проти України на полі бою. Ми повинні покласти цьому край. Таким чином, наші нові заходи ЄС будуть спрямовані на запобігання обходу санкцій або ухилення операторів у цих та інших країнах.

оригінал статті натисни тут:

цей інформаційний лист розміщений для медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність міжнародних організацій в Україні задля наближення перемоги України у війні росії проти України

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар