Розклад прес-подій в Українському кризовому медіа-центрі на 25 липня 2023 року

Розклад прес-подій в Українському кризовому медіа-центрі на 25 липня 2023 року

2023-07-25 06:17:28

Розклад прес-подій в Українському кризовому медіа-центрі
на 25 липня 2023 року


10:30, пресконференція "Битва за титан. Місце України на світовому ринку титану та плани розвитку галузі"
Олександр Федоришин, заступник Голови Фонду Державного майна України (ФДМУ);
Дімітрій Каландадзе, заступник голови правління АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» (ОГХК)
Детальніше

Онлайн-трансляція відбудеться на Facebook-сторінці , YouTube-каналі та сайті УКМЦ.

Увага! У разі оголошення повітряної тривоги пряма трансляція припиняєтьсяПрес-центр Українського кризового медіа-центру розташовано у приміщенні Українського дому (вул. Хрещатик 2), 2-й поверх. Телефони гарячої лінії +380 99 720 22 16електронна адреса press@uacrisis.org. Дізнайтеся більше на сайті Центру www.uacrisis.org, а також у соціальних мережах YouTubeTwitterFacebookTelegram.


Український кризовий медіа-центр (УКМЦ) створено у березні 2014 року зусиллями провідних українських експертів у галузі міжнародних відносин, комунікацій та зв’язків із громадськістю. Завдання УКМЦ – надавати об’єктивну інформацію про Україну та про події довкола неї, виклики та загрози національній безпеці, зокрема у військовій, політичній, економічній, енергетичній, гуманітарній сферах, як внутрішній аудиторії – громадянам України, – так і світовій спільноті. Завдання УКМЦ – об’єднувати інформаційні потоки про Україну, підвищувати поінформованість щодо ситуації та події, які відбуваються в Україні та світі, сприяти побудові іміджу України на міжнародній арені.
оригінал статті натисни тут:
цей інформаційний лист розміщено для медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність медіа задля наближення перемоги України у війні росії проти України 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар