Гомін Галичини
160 мільйонів гривень - на сільські дороги

160 мільйонів гривень - на сільські дороги

2023-09-03 22:50:53

160 мільйонів гривень - на сільські дороги

Нове дорожнє покриття люди матимуть у Дрогобицькій, Трускавецькій та Східницькій громадах

Попри воєнний стан люди продовжують їздити на роботу, бо це піднімає економіку країни, «швидкі» доставляють людей до лікарень, бо ми не можемо жити без медичної допомоги, а діти мають діставатися до школи, бо освічена молодь – це майбутнє країни.

Від того наскільки швидко і водночас обережно  автомобіль швидкої медичної допомоги довезе пацієнта до медзакладу залежить його життя і здоров’я. Для покращення якості життя людей потрібна бодай трохи відремонтована дорога. А ще саме по дорогах нашим Захисникам доставляють зброю та боєприпаси, щоб вони продовжували гідно боронити українську землю від всесвітньої країни-терориста росії бо війна росії проти України досі триває.

Цьогоріч у Дрогобицькому районі ремонтують лише ті ділянки доріг, які перебувають в критичному стані і фактично відривають місцевих мешканців від найближчих міських чи районних центрів. Дорога до села Уличне вже декілька років перебуває у вкрай незадовільному стані, на що численно скаржились місцеві мешканці. Щоб обговорити цю проблему з робочим візитом село Уличне відвідали заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко разом з начальником Дрогобицької райдержадміністрації Степаном Кулиняком.

«Вже у найкоротші терміни у Львові буде проведено тендер з визначення підрядної організації, яка ремонтуватиме цей відрізок дороги «Дрогобич-Довголука». Якщо не виникне непередбачуваних бюрократичних ускладнень, то вже у вересні стартує ремонт. Щиро вдячний керівництву області, що дослухались і скерували з обласного бюджету кошти у сумі 70 мільйонів гривень, оскільки мешканці цього села неодноразово проводили збори та приходили на зустрічі до мене в кабінет. В такий складний час, звісно, наш пріоритет – це допомога Збройним силам України, але коли люди не можуть поїхати на роботу через відсутність дороги, то це теж не вихід. Тому необхідно визначати наскільки важливим є той чи інший об’єкт для життєдіяльності громади і тоді приймати рішення, бо головне зараз – це наша перемога», - розповів Степан Кулиняк.

Також вже стартували роботи з ремонту дороги обласного значення, яка з'єднує села «Уличне-Зимівки». Цього року з обласного бюджету має бути виділено 70 млн гривень.

У серпні завершили ремонт дороги місцевого значення «Смільна-Залокоть», що у Східницькій громаді. На це з обласного бюджету скерували 10 мільйонів гривень. За 11 мільйонів 500 тисяч гривень відремонтували дорогу «Дрогобич-Снятинка», яка сполучає Дрогобич, Старе Село, Залужани та Снятинку.

Зазначимо, що як обласна, так і державна влади на постійній основі допомагають Збройним силам України. Для наближення нашої перемоги з Дрогобицького району завдяки співпраці Дрогобицької РВА, волонтерів, іноземних фондів та організацій поїхало більше 300 автомобілів, дрони, бойове спорядження та інша допомога для ЗСУ. Разом з родиною вони також долучаються до зборів, не тільки на військові потреби, а й на мистецькі. Бо Україну мають впізнавати не тільки по війні, а й за культурою.

більше фото натисни тут:

 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар