Що суспільство може зробити для тих, хто втратив на війні найрідніших?

Що суспільство може зробити для тих, хто втратив на війні найрідніших?

2023-10-06 09:10:13

Що суспільство може зробити для тих, хто втратив на війні найрідніших?

Що суспільство може зробити для тих, хто втратив на війні найрідніших?. Навколо постаті: Микола Гоголь

Розклад прес-подій в Українському кризовому медіа-центрі
на 6 жовтня 2023 року


10:30, брифінг "Що суспільство може зробити для тих, хто втратив на війні найрідніших?"
Анна Мягких, голова Гендерного клубу "Дніпро", к.ю.н., ініціаторка проєкту "ТиЄ!" з ретритів (програм відновлення) для дружин/чоловіків та дітей загиблих захисників/захисниць.
Ірина Васюта, дружина загиблого захисника України, учасниця першого Ретриту, CEO/Founder Крафтова Сироварня.
Марія Артеменко, психологиня проєкту "Плекання", реалізує профільні освітні проєкти " Військова психологія для психологів","Робота з тривожними розладами" та ін.
Детальніше

12:00, брифінг "Навколо постаті: Микола Гоголь"
Володимир Тернавчук, екскурсовод національного музею -заповідника М.В.Гоголя.
Павло Михед, доктор філологічних наук, професор, завідувач відділом слов'янських літератур Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України. Головний редактор "Гоголезнавчих студій".
Оксана Супронюк, старший науковий співробітник відділу зарубіжної україніки Національної бібліотеки України імені Володимира Вернадського.
Ігор Стамбол, модератор, кандидат історичних наук, координатор прес-центру Українського кризового медіа-центру.
Детальніше

Онлайн-трансляція відбудеться на Facebook-сторінці , YouTube-каналі та сайті УКМЦ.

Увага! У разі оголошення повітряної тривоги пряма трансляція припиняється


Прес-центр Українського кризового медіа-центру розташовано у приміщенні Українського дому (вул. Хрещатик 2), 2-й поверх. Телефони гарячої лінії +380 99 720 22 16електронна адреса press@uacrisis.org. Дізнайтеся більше на сайті Центру www.uacrisis.org, а також у соціальних мережах YouTubeTwitterFacebookTelegram.

Український кризовий медіа-центр (УКМЦ) створено у березні 2014 року зусиллями провідних українських експертів у галузі міжнародних відносин, комунікацій та зв’язків із громадськістю. Завдання УКМЦ – надавати об’єктивну інформацію про Україну та про події довкола неї, виклики та загрози національній безпеці, зокрема у військовій, політичній, економічній, енергетичній, гуманітарній сферах, як внутрішній аудиторії – громадянам України, – так і світовій спільноті. Завдання УКМЦ – об’єднувати інформаційні потоки про Україну, підвищувати поінформованість щодо ситуації та події, які відбуваються в Україні та світі, сприяти побудові іміджу України на міжнародній арені.

оригінал статті натисни тут:

цей інформаційний лист розміщено для медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність медіа в Україні і Світі задля наближення перемоги України у війні росії проти України

 
 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар