Гомін Галичини
Зустріч з благодійною організацією «Благодійний фонд «Прем’єр Уржанс Інтернасьональ» (Франція)

Зустріч з благодійною організацією «Благодійний фонд «Прем’єр Уржанс Інтернасьональ» (Франція)

2024-01-29 09:21:58

Зустріч з благодійною організацією «Благодійний фонд «Прем’єр Уржанс Інтернасьональ» (Франція)

З метою покращення доступу до послуг для вразливих категорій населення, яке постраждало від конфлікту в Україні 24 січня 2024 року, адміністрація Трускавецького санаторію «Батьківщина» організувала зустріч з благодійною організацією «Благодійний фонд «Прем’єр Уржанс Інтернасьональ» (Франція).

Під час зустрічі представники БФ «Прем’єр Уржанс Інтернасьональ» обговорили наявні потреби внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають в санаторії та окреслили шляхи допомоги у вирішенні нагальних питань.

Висловлюючи свою небайдужість та готовність до спільної співпраці, до Трускавецького санаторію «Батьківщина» представники «Прем`єр Уржанс Інтернасьональ» приїхали з гуманітарним вантажем, зокрема, внутрішньо переміщеним особам (ВПО) було роздано гігієнічні набори, а особам, яким надана соціальна послуга «стаціонарний догляд», та які втратили здатність до самообслуговування чи не набули такої здатності – додатково було надано підгузки для дорослих та урологічні прокладки.

 Крім того, лікар-терапевт, лікар-кардіолог БФ «Прем’єр Уржанс Інтернасьональ» провели медичний огляд ВПО, а психолог надавав необхідну психологічну допомогу.

Адміністрація санаторію «Батьківщина» висловлює щиру подяку за надану гуманітарну допомогу та сподівається на наступну співпрацю і взаєморозуміння з благодійною організацією «Благодійний фонд «Прем’єр Уржанс Інтернасьональ».

Принагідно нагадуємо нашим читачам, що Трускавецький санаторій «Батьківщина» є учасником експериментального проєкту з надання соціальних послуг деяким категоріям осіб, які потрапили у складні життєві обставини, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 № 248.

У Трускавецькому санаторії «Батьківщина» надаються три види соціальних послуг: - «притулок» для осіб, які приїхали з територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окуповані російською федерацією, в тому числі під час обов’язкової евакуації, або в яких житло зруйноване чи непридатне для проживання, пошкоджене та знищене внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації, і які не втратили здатність до самообслуговування; - «підтримане проживання» осіб літнього віку та осіб з інвалідністю, які частково втратили здатність до самообслуговування; - «стаціонарний догляд» за особами, які втратили здатність до самообслуговування чи не набули такої здатності.

З повагою, адміністрація Санаторію

 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар