Європейська Комісія досягла нового історичного етапу:

Європейська Комісія досягла нового історичного етапу:

2024-02-02 06:48:02

Європейська Комісія досягла нового історичного етапу:

Понад 140 тисяч тонн життєво необхідних та критично важливих товарів відправлено до України через Механізм цивільного захисту ЄС

Сьогодні Європейська Комісія досягла нового історичного етапу: обсяг допомоги в натуральній формі, наданої Україні, становить понад 140 тисяч тонн, що робить цю операцію найбільшою в історії за підтримки європейського Координаційного центру реагування на надзвичайні ситуації.

32 країни робили свої внески з моменту активації Механізму цивільного захисту ЄС 15 лютого 2022 року і спрямовували допомогу через логістичні хаби ЄС у Польщі, Румунії та Словаччині. Пожертви охоплюють широкий спектр товарів і напрямків, включаючи карети швидкої допомоги, пожежні машини, електрогенератори, трансформатори, обладнання для розмінування, матеріали для укриттів, медикаменти та багато іншого. Загальна фінансова вартість допомоги оцінюється приблизно в 796 мільйонів євро.

Останньою значною партією, переданою через Механізм цивільного захисту, стало постачання 45 000 тонн дорожньої солі, яку пожертвували Нідерланди.  Ця сіль, яка надходила протягом останніх восьми місяців і становить в еквіваленті приблизно 1800 вантажівок, має вирішальне значення для підтримки функціонування української дорожньої інфраструктури протягом суворих зимових місяців, а також для забезпечення того, щоб надзвичайна допомога могла діставатися до людей, які її потребують, по всій країні.

Комісар ЄС з питань управління кризовими ситуаціями Янез Ленарчич сказав: «Впродовж двох років з початку цієї жорстокої війни Європейський Союз залишається вірним своїй обіцянці бути з Україною стільки, скільки буде потрібно. З початку війни ми доставили до України 140 тисяч тонн життєво необхідних товарів, від автомобілів швидкої допомоги до мобільних госпіталів. Сьогодні я висловлюю подяку Нідерландам за щедру пропозицію щодо надання такої необхідної дорожньої солі та тісну співпрацю з Координаційним центром реагування на надзвичайні ситуації задля забезпечення її успішної доставки. Цей важливий внесок, наданий Україні через Механізм, допомагає підтримувати критично важливу дорожню інфраструктуру в робочому стані. Цей крок дає можливість безпечного та вчасного постачання гуманітарної допомоги українцям, які її найбільше потребують. Це яскравий приклад солідарності ЄС з Україною. І ми не зупинимося на цьому».

оригінал статті натисни тут:

цей інформаційний лист розміщений для кращої медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність міжнародних організацій в Україні і Світі. Живемо і працюємо задля перемоги України у несправедливій війні яку розв'язала росія проти України

джерело: офіційне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар