Гомін Галичини
Розклад пресподій в Українському кризовому медіа-центрі

Розклад пресподій в Українському кризовому медіа-центрі

2024-02-14 17:43:26

Розклад пресподій в Українському кризовому медіа-центрі

Розклад пресподій в Українському кризовому медіа-центрі
на 15 лютого 2024 року


11:00,  Анонс заснування в Україні відкритої дискусійної платформи – прототипу Arendalsuka, що відбувається у Норвегії більше 10 років

⦁ Д-р Лілія Гончаревич, тимчасова повірена України в Норвегії (2022-2023 р.), голова ГО “Демократичний тиждень Карпатського моря”
⦁ представник оргкомітету Тиждень Арендаля (to b.c)
⦁ Дмитро Нікулін, голова Дипломатичної місії в Україні International human rights commission (IHRC)
⦁ Володимир Гордієнко, координатор проєкту співдружності та співпраці громад Львівщини та Сумщини з громадами Європейського Союзу “За зміцнення та відновлення громад України”
⦁ Алла Дубровик-Рохова, модератор, партнер компанії PGR Consulting Group LLC
⦁Олександра Романцова, виконавча директорка «Центру громадянських свобод» (Нобелівська премія миру, 2022 р.)

Детальніше

15.30, Діалогова платформа Українського Дому: що культура зробила для суспільства

⦁ Катя Тейлор, кураторка, керівниця культурних проєктів, експертка сучасного мистецтва.
⦁ Олексій Ананов, модератор, журналіст.

Детальніше

Увага! У разі оголошення повітряної тривоги відвідувачі заходу можуть скористатися укриттям, що знаходиться у підвальному приміщенні Українського ДомуПресцентр Українського кризового медіа-центру розташовано у приміщенні Українського дому (вул. Хрещатик 2), 2-й поверх. Телефони гарячої лінії +380 99 720 22 16електронна адреса press@uacrisis.org. Дізнайтеся більше на сайті Центру www.uacrisis.org, а також у соціальних мережах YouTubeTwitterFacebookTelegram.


Український кризовий медіа-центр (УКМЦ) створено у березні 2014 року зусиллями провідних українських експертів у галузі міжнародних відносин, комунікацій та зв’язків із громадськістю. Завдання УКМЦ – надавати об’єктивну інформацію про Україну та про події довкола неї, виклики та загрози національній безпеці, зокрема у військовій, політичній, економічній, енергетичній, гуманітарній сферах, як внутрішній аудиторії – громадянам України, – так і світовій спільноті. Завдання УКМЦ – об’єднувати інформаційні потоки про Україну, підвищувати поінформованість щодо ситуації та події, які відбуваються в Україні та світі, сприяти побудові іміджу України на міжнародній арені.
оригінал статті натисни тут:
цей інформаційний лист розміщений для кращої медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність медіа в Україні і Світі. Живемо і працюємо задля перемоги України у несправедливій війні яку розв'язала країна-терорист росія проти України

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар