Офіційно: мер Дрогобича Кучма Тарас кричав що знесе людські гаражі бульдозером

Офіційно: мер Дрогобича Кучма Тарас кричав що знесе людські гаражі бульдозером

2024-03-09 17:50:04

Офіційно: мер Дрогобича Кучма Тарас кричав що знесе людські гаражі бульдозером

Офіційно: під час особистого прийому мер Дрогобича Кучма Тарас кричав що знесе людські гаражі бульдозером

Не можу не поділитися з шановним читачем газети «Гомін Галичини» подіями останніх днів.

Викладаю так як побачила і почула:

6.03.2024року, по запису до мера міста Дрогобича Кучми Тараса Ярославовича як до грамадянина України, лікаря, людини, по моєму особистому зверненню про залишення гаража який знаходиться навпроти моєї хвіртки і будинку №2 по вулиці Івана Дацка у Дрогобичі.

Особисто я маю велику потребу як багатодітна мати, яка сама виховує дітей і просила дати розпорядження на перебування моєї власності – гаражів на тому місці де вони розташовані – коло моєї хати, у зв’язку зтранспортуванням моєї молодшої дитини до школи мистецтв, до художньої школи і до лікувального закладу – поліклініка для відвідування лікарів та медичних процедур. Я мати трьох дітей (три донечки віком 21, 19 і 11 років).

На моє прохання мер мені криком відповів, що мій гараж він знесе бульдозером через допомогу прокуратури і що терпить мене вже вісім років.

Всі присутні представники міської ради, їх було приблизно 20, ківали головами і також кричали на мене, а заступник мера Роман Бейзиккричав, що виділено 276 тисяч (Двісті сімдесят тисяч гривень) на перенесення всіх гаражів, 12 штук, з вулиці Івана Дацка №2 у Дрогобичі на вулицю Війтівська Гора №51 (біля СТО).

Нове місце абсолютно не задовільняє встановлення гаражів.

Ще мер Кучма Тарас кричав, що мій гараж незаконно встановлений і він не хоче мене навіть слухати, в мене є дозвіл на встановлення гаражу №245 від 30.10.1991 року Дрогобицького міського голови.

Причина знести мій гараж озвучена тим, що на місці мого гаража і інших гаражів буде встановлено паркові місця для автомобілів, що під’їжджають до басейну дитячої спортивної школи.

Місцезнаходження гаражів не входить в земельну ділянку дитячої спортивної школи.

Цю територію міська рада хоче використати під влаштування паркування автомобілів, або для будівництва палацу дитячого спорту, або для будівництва поля для гольфу, або для будівництва тенісних кортів.

Гаражі знаходяться на вузькій ділянці між двома приватними будинками: проїзд між гаражами і приватним моїм будинком по вулиці Івана Дацка №2 кв.1 дорівнює 5 метрів плюс довжина гаража 6 метрів. Цей проїзд є дуже вузьким для облаштування тих намірів, які хоче зробити мер Кучма Тарас.

Таке місце, для облаштування того, що хоче мер Кучма Тарас є при самому вході до дитячої спортивної школи і з лівого боку і з правого боку входу, зроблено при будівництві школи, залізні ворота, паркан по вулиці Івана Дацка №2А.

І немає потреби ні соціальної ні політичної, щоб забирати права громадян, які мають встановлені гаражі багато років тому.

Таким чином порушено статтю 28 Конституції України: порушена повага до моєї гідності мером Дрогобича Кучмою Тарасом; стаття 41 Конституції України: ніхто не може бути позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним. А мер Дрогобича Кучма Тарас пригрозив мені 6.03.2024 року на особистому прийомі у нього що мій гараж він знесе бульдозером через допомогу прокуратури.

Це абсолютний абсурд.

Розібратися і переконати в тому мера Кучму Тараса вимушена звертатися до правоохоронців.

7.03.2024 року я зверталася до СБУ у місті Дрогобичі, моє звернення не прийняли, сказали що такими питаннями СБУ у місті Дрогобичі не займається, порадили звернутися листом до  управління СБУ.

6.03.2024року одразу після того що сталося зверталася за номером 102, приїхав наряд поліції дала письмове пояснення.

Такі справи гаражні у Дрогобичі.

Отож, ганьба меру Дрогобича і його команді!

На особистому прийомі у мера Дрогобича Кучми Тараса була і підготувала матеріал:

Ганна Баневська

відредаговано 11.03.2024року

 

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів 2
11.03.2024 року, 22:00: доповнено і виправлено.

Ганна

Щоб того мера Тараса Кучму качка копнула

Галина

Додати коментар


Коментар