Гомін Галичини
Хабарництво судівської системи у Дрогобичі

Хабарництво судівської системи у Дрогобичі

2014-12-22 17:48:34

Хабарництво судівської системи у Дрогобичі

Шановна редакціє!

Звертаюся до Вас у справі судового хабарництва. Справа стосується мого батька. Недавно була "успішно" закрита справа щодо його побиття односельчанином, йому була виплачена грошова компенсація, після чого "вишибало" (як було попередньо з’ясовано, суддя, який недавно відбув термін за хабарництво – інформація потребує перевірки) від імені судді Дрогобицького міськрайонного суду (вул. Війтівська Гора, 39, м. Дрогобич, Львівської обл.) Бубеля (прізвище змінено - прим. ред.) вимагав хабар у розмірі (цитую) "100 баксів і пляшки хорошого коньяку".

Пишу у минулому часі, підкреслюю завершеність, бо батько вже віддав кошти. Щоправда, сторгувався за 1200 грн. – останні гроші, які були у родині. Вдома проживає майже 90-літня бабуся; батькової зарплати і бабусиної пенсії ледве вистачає на оплату комунальних послуг і підтримки елементарного рівня життя.

Прошу надати факту публічного розголосу і розпочати, якщо це у вашій компетенції, принаймні мас-медійне розслідування. На даний момент, я проживаю далеко від батька, але, якщо потрібно, готовий надати додаткові, мені відомі деталі.

Наголошую, що йдеться зовсім не про повернення суми хабаря (що також є також надважливим для фінансової ситуації мого батька). Йдеться про факт злочину! І це все після "великих перемін" у нашій державі, після люстраційних пересторіг…

Прошу, будь ласка, посприяйте припиненню хабарництва у судовій системі.

джерело: Дрогінфо


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар