Волонтери формації «Дрогобичина sos – допомога армії» подбали про культурний відпочинок бійців АТО

Волонтери формації «Дрогобичина sos – допомога армії» подбали про культурний відпочинок бійців АТО

2016-01-04 18:56:27

Волонтери формації «Дрогобичина sos – допомога армії» подбали про культурний відпочинок бійців АТО

Волонтери формації «Дрогобичина sos – допомога армії» подбали про культурний відпочинок бійців АТО, влаштувавши їм екскурсії та відвідини театру.

Не перший місяць трускавецькі санаторії приймають на реабілітацію воїнів АТО. Оздоровчі заклади беруть на себе зобов’язання забезпечити бійцям проживання, харчування та лікування. Дозвілля захисників взяли на себе учасники волонтерського руху «Дрогобиччина sos – допомога армії».

Волонтер Володимир Бараняк провів оглядову екскурсію одного з найстаріших підприємств в Європі Дрогобицького солевиварювального заводу та Дрогобицької ратуші.

Ігор Шевчик спільно з дирекцією театру презентували АТОвціям 38 квитків на перегляд вистави «Проста історія» у Львівському обласному академічному музично-драматичному театрі ім.Юрія Дрогобича.

До проведення заходів приєдналась Львівська асоціація розвитку туризму, представники якої подарували військовослужбовцям безкоштовну подорож-огляд міста Львова.

Також долучились до проведення заходів: народний депутат Богдан Матківський та його помічники, представник волонтерського крила ГО «Самопоміч» Олег Габриш, волонтер «Дрогобиччина sos – допомога армії» Олена Давлюд, приватний підприємець Василь Вовчак, волонтери В/ч № А1108( які зокрема допомогли з транспортом).

 

«Ми хотіли, щоб у хлопців залишились гарні спогади про наш край, щоб вони відчули нашу підтримку та розуміння», – прокоментував події Олег Габриш, –«Згадався зворушливий момент, коли після закінчення вистави театральна трупа подякувала військовослужбовцям за спокій у наших містах. Такі заходи допомагають бійцям знову соціалізуватись в суспільстві ».

 

 

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар