У Дрогобицькому районі збудують вітрову електростанцію вартістю у 75 мільйонів євро

У Дрогобицькому районі збудують вітрову електростанцію вартістю у 75 мільйонів євро

2016-01-04 19:26:55

У Дрогобицькому районі збудують вітрову електростанцію вартістю у 75 мільйонів євро

Як інформує прес-служба Львівської ОДА, Кабінет Міністрів України надав згоду на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва у Дрогобицькому районі вітрової електростанції потужністю 50 МВт. Про це повідомила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.

“Проект передбачає встановлення 23 вітряків, які вироблятимуть “зелену” енергію, – зазначила Ірина Гримак. – Вони будуть розташовані на 23 ділянках гірської місцевості. Одна вітрова турбіна розташовується на земельні ділянці площею 0,24 га. На цей час уже є погодження від 6 сільських рад та двох лісгоспів на встановлення цих об’єктів”.

За її словами, термін оренди земельних ділянок становитиме 35 років.

“Попередня вартість проекту становить 75 мільйонів євро, – розповіла Ірина Гримак. – Інвестор – ТзОВ “Дрогобич Енерджі”, засновниками якого є французькі компанії. Термін окупності проекту становить 8-9 років. Розпочати будівництво вітрової електростанції компанія планує у 2017 році. Тобто впродовж 2016 року ми маємо завершити процес землевідведення та проектування”.

Нагадаємо, 19 лютого 2015 року відбулось офіційне відкриття першої черги вітроелектростанції “Старий Самбір-1′ у Старосамбірському районі. Проект реалізований спільно з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) та фондом чистих технологій Світового Банку (СБ), підрядником виступило ТОВ “Еко-Оптіма”.

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар