Гомін Галичини


Активісти Цивільного Корпусу АЗОВ та Національного Корпусу по всій країні привітали діток

Активісти Цивільного Корпусу АЗОВ та Національного Корпусу по всій країні привітали діток

2016-12-28 19:14:26

Активісти Цивільного Корпусу АЗОВ та Національного Корпусу по всій країні привітали діток

Активісти Цивільного Корпусу АЗОВ та Національного Корпусу по всій країні привітали діток з днем Святого Миколая

 

Увесь тиждень, до Дня Святого Миколая, активісти Цивільного Корпусу АЗОВ Маріуполь проводили благодійну акцію «Подаруй дітям свято» для малечі з дитячих будинків. Учора, в це світле свято, активісти завітали до дитячого будинку «Сонечко», куди передали всі зібрані іграшки, солодощі, речі та канцелярію. Вихованці «Сонечка», у свою чергу, підготували для гостей театралізовану казку про Святого Миколая та його помічників.

Цьогоріч представники Національного Корпусу Черкас долучились до щорічної акції здійснення мрій. Понад 80 дітей із Золотоніської школи-інтернату написали листа до Святого Миколая зі своїми проханнями та побажаннями. Разом з волонтерами Молодіжного ресурсного центру та студентами ЧНУ активісти партії Національний Корпус долучились до здійснення мрій, та допомогли кожній дитині реалізувати бажане і отримати саме ті подарунки, які замовляли ці дітки.

19 грудня слухняні діти в Україні отримують подарунки, і діти в Луганській області - не виняток. Команда Національного Корпусу відвідала дитячий інтернат у місті Кремінне. Спеціально для наших активістів діти підготували сюрприз у вигляді добрих, українських казок. Гості ж віддячили дітям теплими речами, іграшками та інвентарем, що розвиває здоров'я та інтелект. Близько сорока дітей з малозабезпечених родин живуть в інтернаті і потребують допомоги громадськості. Активісти Національного Корпусу покрили частину потреб в теплих речах, але попит на взуття і зимові куртки залишається, тож вони обіцяють навідуватися та дарувати дарунки і в наступні місяці!

Цивільний Корпус АЗОВ Донеччина у День Святого Миколая завітав до багатодітної родини, яка живе у Олександрівському районі, що на Донеччині. Члени родини, в якій 6 неповнолітніх дітей, були дуже раді такому візиту. Активістами ЦК АЗОВ та небайдужими мешканцями були зібрані іграшки, цукерки та печиво, які і отримали маленькі дітки.

Цивільний Корпус АЗОВ міста Чернівці передав Сторожинецькому районному центру служб для сім'ї, дітей та молоді подарунки, які будуть передані дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування. Метою цьогорічної акції чернівецького ЦК АЗОВ «Подаруй дітям радість на свята» було забезпечення соціально незахищених дітей районних центрів чернівецької області подарунками. Серед подарунків на Сторожинецький район Цивільний Корпус АЗОВ передав 40 кг. солодощів, книжечки та дитяче шкільне приладдя.

Активісти Цивільного Корпусу АЗОВ Івано-Франківськ завітали учора до школярів молодших класів місцевої ЗОШ №25. Діткам азовці розповіли історію про покровителя волонтерів Святого Миколая та принесли невеличкі подарунки від організації.

Цивільний Корпус АЗОВ Первомайськ разом з ГО Сокіл Первомайськ» відвідали дитячий будинок, щоб привітати дітей зі святом. На зібрані під час благодійного турніру з міні-футболу «Сильна naція» гроші були куплені мандарини, цукерки, соки і різна канцелярія.

Пам'ятайте, що добрі справи робити легко та надзвичайно приємно. І кожен з нас може подарувати частинку щастя, кожній дитині. Намагайтеся допомагати тим, хто цього потребує не тільки коли є привід, але й без нього.

джерело: власне

версія для друку
версія
для друку

Що ще читають на цю тему

Запущений в роботу Урядом Яценюка «СЕТАМ» за минулий рік відрахував до держбюджету понад 230

Мінмолодьспорт спільно з громадянським суспільством підготували проекту закону «Про молодь»

фотокореспондент Юрій Федчак представляє : stop лісоцид! вчора, 22 листопада, протест (відео)

Дорожній фонд закладе підвалини для відновлення автошляхів
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар